Přejít na menu Přejít na obsah

Autorská práva

1. MP3 download

Veškeré mp3 umístěné v sekci MP3 zdarma neleží na našem serveru. Některé soubory se nachází na ruských serverech, které vlastní oficiální licence od organizaci ROMS nebo FairLaw na šíření hudebního obsahu. Snažíme se vybírat takové servery, které na první pohled autorská práva neporušují. Není však v našich silách kontrolovat skutečný či aktuální právní stav skladby umístěné na cizím serveru. Za plnění autorských práv proto vždy plně odpovídá server, kde je skladba umístěna. My poskytujeme pouze databázi takto veřejných odkazů.

2. Fotografie a jiný grafický materiál

Hudební-scéna.cz umožňuje registrovaným uživatelům sdílet fotografie a jiný grafický materiál. Každý uživatel při registraci musí souhlasit s Podmínkami použití. Pokud uživatel bude tyto Podmínky použití porušovat, hudební-scéna.cz si vyhrazuje právo takový materiál bez varování smazat. Pokud se bude porušení opakovat, může být uživateli zrušen účet nebo uplné bloknutí registrace z dané IP adresy.

4. Články, návody a materiály

Veškeré články, návody a jiné literární díla, které jsou psány autory portálu hudební-scéna.cz jsou majetkem provozovatele portálu. Další obsah, který je převzatý z jiných zdrojů se řídí platným zákonem České republiky.

5. Diskuze a komenáře

Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů a portál hudební-scéna.cz za jejich obsah neneseme zodpovědnost. Portál hudební-scéna.cz si vyhrazuje právo smazat příspěvek, ve kterém jeho autor použije vulgární výrazy, zveřejní neplacenou reklamu nebo příspěvěk, který bude porušovat platný zákon České republiky.

6. Jak nahlásit nelegální obsah či materiál?

Pokud by jste přecejenom měli podezření o legálnosti jakékoliv části našeho obsahu, je zapotřebí toto nahlášení provést písemně, notářem ověřeném prohlášení. Zde uvěďte svou identitu, předmět u kterého se porušení vyskytuje a doložení Vašeho tvrzení např. smlouvu s OSA, prohlášení atp.

Takto vyplněnou dokumentaci zašlete na adresu:

Myps, s.r.o.
Praha 3, Žižkov, Husitská, PSČ 130 00


My požadovaný materiál okamžitě stáhneme do doby než si ověříme zda opravdu dochází k porušení autorských práv.
O takovýchto postupech Vás budeme informovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace