Přejít na menu Přejít na obsah

Podmínky použití

1. Vaše přijetí

1. Vaše přijetí VZNIKÁ POUŽÍVÁNÍM A/NEBO NÁVŠTĚVOU WEBU (souhrně, všechen obsah zveřejněn na doméně hudebni-scena.cz, dále jen "HudebníScéna"), STVRZUJETE TAK SOUHLAS TĚCHTO PODMÍNEK ("Podmínky použití") A AUTORSKÝCH PRÁV. Pokud nesouhlasíte s jakkoukoliv částí těchto výše uvedenou, prosím nepoužívejte naše stránky HudebníScéna.

2. Naše stránky

Tyto podmínky platí pro všechny uživatele portálu HudebníScéna, včetně uživatelů, kteří se spolupodíleli na obsahu, informacích a materiálech zveřejnených prostřednictvím HudebníScény. HudebníScéna může odkazovat na stránky či třetí strany, které nejsou v jejím vlastnictví, kde nemá kontrolu nad obsahem či praktikama těchto webových stránek a třetích stran. Z tohoto důvodu HudebníScéna není zodpovědná nad obsahem těchto webových stránek a třetích stran. Tyto podmínky se týkají všech návštěvníků HudebníScény.

3. Inzerce v kategorii Bazar

Hudební-scéna.cz umožňuje vkládat pouze soukromou nekomerční inzerci. Nekomerční inzerce je inzerce, která nepropaguje a nenapomáhá podnikatelským subjektům ke zvýšení účinnosti jejich prodeje. Pokud se inzerát stane neplatným, má inzerent povinnost takovýto inzerát smazat. Každý inzerát má maximální platnost 2 měsíce, po této době je inzerát smazán. Hudební-scéna.cz si vyhrazuje právo odmítnout inzerci a to bez udání důvodu. Pokud inzerent poruší jedno z výše uvedených pravidel, bude inzerát smazán.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace