Přejít na menu Přejít na obsah

Reklama

Možnost reklamy:

PR článek

PR články jsou nejvyužívanějším typem inzerce na našich stránkách. Nabízíme jak publikaci, tak případné sepsání článku našimi redaktory. Všechny články jsou dle zákona označeny jako inzerce.

 

Reklamní bannery

Bannery jsou nejagresivnější formou inzerce. Lze je umístit v podstatě kamkoliv, stačí se s námi domluvit. Při odběru na více měsíců účtujeme množstevní slevy. K dispozici máme i šikovného grafika, tedy nabízíme i vlastní tvorbu banneru.

Pokud máte zájem o reklamu na našem portále, neváhejte a kontaktujte nás na jakub.konopka@myps.cz

 

Statistiky

Server Hudebni-Scena.cz je aktivní od 27.10.2006, což dává našemu portálu jistou důvěryhodnost a sílu u vyhledávačů Google nebo Seznam. Na náš web vede také několik desítek odkazů z uznávaných webů jako například wikipedia.

Denní návštěvnost: 500 - 1 200 unikátních uživatelů

Měsíční návštěvnost:  15 000+

Měsíční zobrazení : 20 000+

Struktura návštěvníků

Náš portál navštěvuje především mladší a střední cílová skupina, tvořená uživateli ve věku 15-40 let. Převažuje vzdělání středoškolské (62%), vysokoškolské (8%), základní (4%). 26% uživatelů jsou studenti středních a vysokých škol. Více jak 29% veškeré návštěvnosti pak přichází z oblasti okolo Prahy.

Můžeme tedy nabídnou atraktivní cílovou skupinu pro nabídku např. hudebního vybavení, oblečení nebo kulturních akcí. V případě potřeby, jsme schopni provést DirectMaily registrovaným hudebním autorům, kteří u nás odebírají newsletters. Cena je zde individuální.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace