Přejít na menu Přejít na obsah

Reporty

Havířovské slavnosti přinesly perfektní multižánrový program s metalovým nádechem

12. 9. 2023

Milan Papežík

Stalo se už tradicí, že se začátkem září každoročně vydáváme na slavnosti s tím bezkonkurenčně nejlepším programem v celé naší zemi. Ano, řeč je o Havířovských slavnostech, které v hornickém městě v okrese Karviná pořádá tamní Městské kulturní středisko. Letos připravili pořadatelé opět bohatý hudební program plný známých českých jmen a evropských metalových špiček. Došlo však i na jeden (ne)hudební bizár. 

Spice Music Festival v Burgasu: Kate Ryan, Lucenzo s Danza Kuduro a jiné hity přelomu tisíciletí

10. 8. 2023

Milan Papežík

Velký svátek hudby zlatých devadesátek a začátku milénia se už pátým rokem konal v bulharském Burgasu. Protože jsme se na nedalekém Slunečním pobřeží oddávali zaslouženému odpočinku, nedalo nám to a zajeli jsme se na tento festival podívat. A nestačili jsme žasnout, jak Bulhaři skvěle zvládají nejen celou organizaci, ale mají vychytané i všechny nezbytné detaily kolem. 

První den Colours of Ostrava odstartovala svými hity kapela One Republic

21. 7. 2023

Milan Papežík

Rok uběhl jako voda a my už jsme netrpělivě vyhlíželi ono magické datum 19. července 2023, kdy startoval jubilejní dvacátý ročník nejbarevnějšího festivalu široko daleko. Colours of Ostrava sliboval velká jména a v podstatě svým slibům dostál. One Republic, Hania Rani, kapela Zrní nebo Garden City Movement byli taháky prvního dne prestižního festivalu. 

Naplno Fest v Olomouci vyvrcholil strhující show Mikolase Josefa. Vystoupili také Desmod, Marpo nebo Ewa Farna

13. 7. 2023

Milan Papežík

Druhá zastávka turné Naplno Festů se konala v sobotu 8. července v hanácké metropoli ve všemi oblíbeném areálu Korunní pevnůstky. Mladý festival si díky skvělému line-upu upevnil svou pozici a dá se očekávat, že v budoucnu jen poroste. I letos byla návštěvnost velice slušná a na velkém pódiu se prostřídalo celkem 7 umělců a kapel. 

Glenn Hughes zahrál v olomouckém S-Klubu pecky z alba Burn

1. 7. 2023

Milan Papežík

Úterý 27. června bylo přímo svátkem pro všechny fanoušky Glenna Hughese a kapely Deep Purple. Legendární hudebník zavítal do Olomouce, aby se svou kapelou připomněl album Burn, od jehož vydání uplynulo neskutečných 50 let. Tehdy Hudges v kapele Deep Purple působil po boku zpěváka Davida Coverdala. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace