Přejít na menu Přejít na obsah

Kapela Desmod opět potěšila Olomouc svou energickou show


V pátek 19. dubna vystoupila v olomouckém S-klubu slovenská kapela Desmod. A protože jejich koncerty jsou vždy zárukou skvělé kvality, ani tentokrát nemohli naši reportéři na akci chybět. 

Brány olomoucké kolébky populární hudby se otevřely krátce po 18. hodině, na samotnou kapelu Desmod si však příznivci museli počkat až do 20:30. Když už se v předsálí scházel početný houf fandů, v hlavním sále stále probíhala zvuková zkouška slovenské hudební stálice. Bar S-klubu však disponuje pestrým výběrem drinků, a tak se všichni přítomní mohli před show posilnit. 

Desmodi odstartovali své vystoupení kultovní peckou Som na tebe závislý a ihned poté v natřískaném sále začala panovat fantastická atmosféra, která přetrvávala až do posledního tónu. Mezi svůj stálý repertoár zařadili slovenští rockeři i novou píseň Prázdne miseto, která zazněla teprve na jejich druhém koncertě. Zazněly také pecky jako Čierna diera, To nie je možné, titulní píseň Kometa ze známého filmu Gump, Hemeroidy nebo Som na tebe závislý. Když už se zdálo, že kapela dospěla ke konci koncertu, mnoho přítomných si pomyslelo: "Kde je ten jejich nejznámější song?" Fanoušci tedy ihned Kulyho a jeho parťáky vytleskali a tak zazněla i všemi očekávaná Vyrobená pre mňa. 

Kapela Desmod tak po svém dlouhém slovenském zimním turné po divadlech pod názvem Teatro Set odehrála několik českých koncertů a už se těší na letní sezónu, kde se s nimi budeme setkávat na mnoha festivalech. Předtím ale uspořádají miniturné samostatných letních koncertů v Levicích, Skalitém, Banské Štiavnici, Pezinku a Nitře. 

Text: Milan Papežík, Gabriela Smolková
Foto: Magdalena Vysloužilová

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace