Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Exkluzivní interview s Kathy Kelly: Česká republika, to je milostný vztah

30. 5. 2024

Milan Papežík

V sobotu 8. června se v Letním kině v Tišnově uskuteční devátý ročník festivalu Hudbou pro UNICEF. Hlavní hvězdou bude Kathy Kelly, frontmanka legendární hudební skupiny Kelly Family. Ta s sebou přiveze rozmanitý hudební program, během kterého ji jak vokálně, tak instrumentálně doprovodí zpěvák Martin Šafařík. Slavná zpěvačka poskytla pro magazíny Kultino, Hudební scéna a This is music exkluzivní rozhovor, ve kterém popsala svůj vztah k českým fanouškům, nebo prozradila, na co se mohou v Tišnově těšit.

Tajemstvím zahalené rostoucí hvězdy Sleep Token se vrací do České republiky

21. 5. 2024

Milan Papežík

Po velmi úspěšné loňské tuzemské koncertní premiéře na festivalu Rock for People a měsíc poté vyprodaném sólo koncertě v pražském prostoru ARCHA+ se fenomén Sleep Token vrací do České republiky. Svůj doposud největší český koncert odehrají 15. listopadu v pražském O2 universu v rámci koncertní série Rock for People Concerts. Jako speciální host vystoupí americká kapela Bilmuri, za kterou stojí Johnny Franck (ex-Attack Attack!).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace