Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Rybičky 48 v Zábřehu: bez smokingu, ale se všemi hity

16. 9. 2020

Milan Papežík

Po pátečním koncertě na Výravě si to kutnohorská pop-punková partička Rybičky 48 namířila v sobotu 12. září do moravského Zábřehu. Už předem bylo jasné, že jeden z jejich posledních letošních koncertů v rámci letního turné se změní na nekonečnou párty, která vykouzlí nejen úsměv na rtech přítomných fanoušků, ale hlavně se opět zapíše do historie zábřežského kulturáku.

Zpěvák Mikuláš Hrbáček pokřtí debutový singl ve své rodné Ostravě

24. 8. 2020

Milan Papežík

V polovině července vydal zpěvák Mikuláš Hrbáček svůj první singl Miss You, který zaznamenal na kanále YouTube obrovský úspěch. Za měsíc má přes 100 tisíc zhlédnutí a mladý zpěvák z plných sil připravuje další videoklip. Co by to ale bylo bez pořádného koncertu a křtu? Ten proběhne v sobotu 29. srpna ve velkolepém stylu ve zpěvákově oblíbeném klubu Garage v jeho rodné Ostravě.

Světová show Mikolase Josefa v Čechách pod Kosířem

18. 8. 2020

Milan Papežík

Je tomu rok, co se naši reportéři zúčastnili Havířovských slavností, na kterých každoročně účinkují i světové hvězdy - loni například Clean Bandit, Umberto Tozzi, Sweet, Pretty Maids nebo Amaranthe. Mezi nimi vystoupil také dříve nenápadný Mikolas Josef, a zrovna při jeho show nám spadla brada. Tehdy jsme najisto věděli, že tento kluk má budoucnost a že chceme o jeho koncertech psát čím dál víc - například o tom, který se konal 12. srpna v Čechách pod Kosířem.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace