Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

The Longest Johns míří do Prahy s čerstvě vydanou deskou

21. 2. 2024

Milan Papežík

Kapela The Longest Johns, jejíž námořnické písně sea shanty se v uplynulých letech staly virálním fenoménem na sociálních sítích, vydává v pátek 9. února nové album s názvem Voyage. Novinka přitom vychází jen krátce před jejich koncertem v pražském klubu Rock Café, který se koná ve čtvrtek 22. února.  

Bryan Adams ohlásil další českou zastávku

20. 2. 2024

Milan Papežík

Po vyprodaném koncertu v Praze se kanadský rockový zpěvák Bryan Adams vrací do České republiky. Tentokrát vystoupí 13. října v brněnské Winning Group Areně a představí tak svůj nezapomenutelný hudební repertoár fanouškům v srdci Moravy.

Raego odstartoval turné v Olomouci

19. 2. 2024

Milan Papežík

Rapper Raego v pátek 16. února odstartoval své dlouho očekávané turné "10 let spolu" v hanácké metropoli. Do tamního S-klubu dorazily stovky nadšených fanoušků, kterým populární umělec předal nejen svoji hudbu, ale také nejedno poselství. Těmi motivuje nespočet příznivců.

Mark Dann a jeho nový singl: Bude hitem léta?

16. 2. 2024

Milan Papežík

Slovenský hudební producent a hitmaker Mark Dann každou svou skladbou dokazuje, že i na Slovensku lze dělat hudbu světového formátu. Z jeho 10 dosud vydaných skladeb se 8 z nich objevilo v žebříčku nejhranějších skladeb slovenských rádií. 

Novelists, The Word Alive a hosté ve Futuru oslaví Valentýna

8. 2. 2024

Milan Papežík

Novelists jsou francouzská metalová kapela, která vzala světovou metalcorovou scénu útokem díky své jedinečné směsi progresivních a melodických prvků. Skupina vznikla v Paříži v roce 2013 a díky svému osobitému zvuku a emocemi prosycené hudbě si rychle vydobyla věhlas a našla davy oddaných fanoušků. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace