Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Kompletní příběh: Vychází nová kniha o legendární kapele Premier

5. 10. 2023

Milan Papežík

„V mládí jsem se učil hrobařem, jezdit s hlínou, jezdit s trakařem, kopat hroby byl můj ideál…” Kdo by neznal slova dnes už ikonické písně kapely Premier, od jejíhož vydání letos uplyne třicet let. Megahit Hrobař, stejně jako stejnojmenná deska, katapultoval v první polovině devadesátých let zlínské rockery mezi tuzemskou hudební elitu a naplno odstartoval jejich vskutku pestrou kariéru.

Protheus opouští kapelu Dymytry

4. 10. 2023

Milan Papežík

Fanoušky české metalové scény zasáhla smutná zpráva. Po dvaceti letech společné hudební cesty kapelu Dymytry opouští jejich frontman Protheus. Má se tak stát po posledním koncertě v O2 areně a na základě delších neshod a rozdílných hudebních cest, kterými se Protheus a ostatní členové kapely chtějí ubírat.   

Raego věřil, běžel a dokázal vyprodat Lucernu

28. 9. 2023

Milan Papežík

Když někdo mezi lidi šíří poselství "Věř, běž a dokážeš" a svého motivačního hesla se také bezmezně drží, dějí se neskutečné věci. Řeč není o nikom jiném než o rapperovi Raegovi. Ten po svém raketovém vzestupu v roce 2010 zažil strmý pád, ale ani tato zkušenost ho nerozhodila a svou tvrdou prací dokáže motivovat tisíce příznivců. 

Bluesrocková sesterská senzace Larkin Poe chystá na 31. října ve Foru Karlín svůj největší český koncert

27. 9. 2023

Milan Papežík

Americká kapela Larkin Poe, neboli sestry Rebecca a Megan Lovellovy představí naživo nové album Blood Harmony. Jejich strhující a divoké koncerty na pomezí jižanského blues, roots rocku a americany s výraznými kytarovými riffy na elektrickou a slide kytaru si získávají po celém světě i u nás stále více fanoušků a nadšených obdivovatelů. 

Havířovské slavnosti přinesly perfektní multižánrový program s metalovým nádechem

12. 9. 2023

Milan Papežík

Stalo se už tradicí, že se začátkem září každoročně vydáváme na slavnosti s tím bezkonkurenčně nejlepším programem v celé naší zemi. Ano, řeč je o Havířovských slavnostech, které v hornickém městě v okrese Karviná pořádá tamní Městské kulturní středisko. Letos připravili pořadatelé opět bohatý hudební program plný známých českých jmen a evropských metalových špiček. Došlo však i na jeden (ne)hudební bizár. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace