Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Bluesrocková sesterská senzace Larkin Poe chystá na 31. října ve Foru Karlín svůj největší český koncert

27. 9. 2023

Milan Papežík

Americká kapela Larkin Poe, neboli sestry Rebecca a Megan Lovellovy představí naživo nové album Blood Harmony. Jejich strhující a divoké koncerty na pomezí jižanského blues, roots rocku a americany s výraznými kytarovými riffy na elektrickou a slide kytaru si získávají po celém světě i u nás stále více fanoušků a nadšených obdivovatelů. 

Havířovské slavnosti přinesly perfektní multižánrový program s metalovým nádechem

12. 9. 2023

Milan Papežík

Stalo se už tradicí, že se začátkem září každoročně vydáváme na slavnosti s tím bezkonkurenčně nejlepším programem v celé naší zemi. Ano, řeč je o Havířovských slavnostech, které v hornickém městě v okrese Karviná pořádá tamní Městské kulturní středisko. Letos připravili pořadatelé opět bohatý hudební program plný známých českých jmen a evropských metalových špiček. Došlo však i na jeden (ne)hudební bizár. 

Jeden z headlinerů letošního rekordního Rock for People se vrací do ČR! The 1975 na jaře vystoupí v Praze

6. 9. 2023

Milan Papežík

Britská kytarová senzace The 1975 se po letošní skvělé headline show na festivalu Rock for People vrací na jaře příštího roku do České republiky. Indie rocková kapela, která získala prestižní ocenění Brit Awards, v roce 2020 byla jmenována kapelou desetiletí na NME Awards a má za sebou dvě nominace na Grammy, tentokrát zamíří do Česka v rámci svého celoevropského tour “Still… At Their Very Best”. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace