Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Jaromír Nohavica se na jaře vrátí do Olomouce

4. 2. 2022

Milan Papežík

Poslední lednový den uvedla herečka Ivana Plíhalová v Divadle na Šantovce premiéru své zbrusu nové talk show 60+ s vzácným hostem Jaromírem Nohavicou. Již několik týdnů před uvedením bylo beznadějně vyprodáno a očekávání Olomoučanů byla veliká. Nohavica s Plíhalovou vedli rozhovor na úrovni dvou letitých přátel a diskutovali společně o rodině, hudební tvorbě a právě také o jejich vzájemném přátelství, které trvá už 38 let. 

Kapela Kowall Company vydává nový videoklip "na jeden zátah" k písni Nezapomeň

12. 1. 2022

Milan Papežík

Přerovská kapela Kowall Company působí na hudební scéně již dvanáctým rokem a má za sebou hned několik hudebních úspěchů. Odehráli nespočet koncertů a vystoupení na festivalech, v roce 2019 se stali Objevem roku rádia Haná a koncem loňského roku úspěšně absolvovali společné klubové turné s kapelou Pekař po celé ČR. Mají na kontě 3 alba a to nejnovější s názvem Návod na soužití vydali teprve nedávno.

Tarja mluvila v Olomouci víc česky než anglicky a předvedla dechberoucí hudební zážitek

21. 12. 2021

Milan Papežík

Metalová královna Tarja Turunen opět strávila v České republice nějaký čas, aby potěšila své fanoušky v rámci koncertního turné Christmas Together 2021. Vystoupila ve Zlíně, Praze, Olomouci a Ostravě, a tým Hudební scény jí byl v patách nejen na koncertě v hanácké metropoli, ale i na její tiskové konferenci a autogramiádě. Jako vždy rozdávala úsměvy na všechny strany a potvrdila svoji pověst jedné z nějpřívětivějších celebrit světového showbusinessu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace