Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Ukrajinští Rain Drops vyrazili na československé turné se strhující Linkin Park Tribute Show

26. 10. 2021

Milan Papežík

Když jsme se začátkem loňského roku dozvěděli, že v našem oblíbeném olomouckém S-klubu proběhne tributový koncert Linkin Park, každým dnem jsme se víc a víc těšili. Co však loni v březnu následovalo, o tom se znovu nemusíme rozepisovat. A tak jsme moc rádi, že jsme u toho po několika odložených termínech mohli konečně být. A stálo to opravdu za to!

Kapela Mirai zazářila na Paloučku

13. 9. 2021

Milan Papežík

Potom, co jsme zažili před týdnem na Havířovských slavnostech, museli jsme vyrazit 10. září na samostatný koncert Mirai na Palouček před olomouckým S-klubem. A byla to výjimečně skvělá podívaná!

Startuje 19. ročník sbírky Zasukované tkaničky. Před Olomoucí bude mít zastávku i v Praze

6. 9. 2021

Milan Papežík

Kultovní celostátní sbírka Zasukované tkaničky, jejíž pořadatelem je Spolku Trend vozíčkářů Olomouc, zná jména všech umělců, kteří vystoupí v září na podporu osob s těžkým zdravotním handicapem. Letos lákají benefiční koncerty na výjimečně silný program na vlnách řeky Vltavy v Praze a o necelý týden později v historickém centru hanácké metropole.

Havířovské slavnosti se vracejí: Je opravdu na co se těšit

27. 8. 2021

Milan Papežík

3. a 4. září opět proběhnou po roční pauze Havířovské slavnosti, které v areálu Sportovní haly Slávie tradičně přináší špičkový program. Po roční pauze se můžeme těšit výhradně na české a slovenské kapely, jde však o ta zaručeně nejlepší jména, která česká a slovenská hudba nabízí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace