Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Macklemore přiveze na Colours of Ostrava 2023 obrovskou show a podívanou

8. 12. 2022

Milan Papežík

Po OneRepublic se další hvězdou festivalu Colours of Ostrava 2023 stává americký rapper, hudebník a skladatel Macklemore. Jeho melodické propracované písně dosáhly miliardových přehrání a dostaly se na vrcholky hitparád po celém světě. V dvojici s producentem Ryanem Lewisem získal v roce 2014 za debutové album The Heist a singl Thrift Shop čtyři ocenění Grammy.   

Bluesový král Buddy Guy, držitel osmi Grammy, vystoupí v rámci rozlučkového turné 16. července v Praze

6. 12. 2022

Milan Papežík

Před čtyřmi roky jej čeští fanoušci viděli na vyprodaném koncertu v pražské Lucerně poprvé, příští rok budou mít tuto možnost naposledy. Buddy Guy, legendární šestaosmdesátiletý bluesový kytarista, zpěvák a jeden z nejvlivnějších hudebníků historie, vystoupí v rámci rozlučkového turné nazvaného Damn Right Farewell 16. července v pražském Kongresovém centru.   

Tajemná kapela The Residents oslaví 50 let existence 16. února v pražském Divadle Archa

26. 11. 2022

Milan Papežík

Kultovní a tajemná americká kapela The Residents oslaví na koncertě 16. února 2023 v pražském Divadla Archa padesát let své existence. V rámci turné nazvaného FACELESS FOREVER the DOG STAB! Tour zahrají její členové, kteří tají svoji identitu a vystupují v maskách, široký repertoár písní - nejen z ikonického alba DUCK STAB! z roku 1978 a nedávného Metal, Meat & Bone, ale i další skladby oblíbené fanoušky. Navíc slibují neočekávaná překvapení.   

Bluesrocková sesterská senzace Larkin Poe ohlašuje největší český koncert: 31. října 2023 ve Foru Karlín představí naživo právě vydané album Blood Harmony

18. 11. 2022

Milan Papežík

Americká kapela Larkin Poe, neboli sestry Rebecca a Megan Lovellovy! Jejich strhující a divoké koncerty na pomezí jižanského blues, roots rocku a americany s výraznými kytarovými riffy na elektrickou a slide kytaru si získávají po celém světě i u nás stále více fanoušků a nadšených obdivovatelů. Svědčí o tom také to, že po dvou vyprodaných pražských koncertech a skvěle přijatém vystoupení na Colours of Ostrava přijedou Larkin Poe na svůj největší tuzemský koncert - 31. října 2023 do pražského Fora Karlín.

Vánoční trhy Olomouc: Adventní festival plný hudby a těch nejlepších olomouckých kapel

17. 11. 2022

Milan Papežík

K pohodové atmosféře Olomouckých vánočních trhů neodmyslitelně patří bohatý kulturní program. Horní náměstí se tak na více než měsíc stane místem velkého adventního festivalu, kde se na pódiu denně odehrává nějaká zajímavá akce. Program startuje již první den trhů 18. listopadu koncertem skvělého revivalu Queenmania v čele s Peterem Paulem Pačutem a končí 24. prosince půlnoční mší.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace