Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Anna K. otevřela svým fanouškům srdce a přivedla je do "Nebe"

6. 8. 2021

Milan Papežík

V Olomouci se během celého léta odehrává spousta kulturních akcí. Proto pořadatelé možná záměrně zvolili menší městečko, Velkou Bystřici, za jednu ze zastávek turné Anny K. pod názvem Letní večery. A volba to byla vskutku báječná! Tak uvolněnou atmosféru a spokojené úsměvy diváků jsme hltali plnými doušky.

Cirkus Kabát: Když je v šapitó pořádně nabito

4. 8. 2021

Milan Papežík

Úterý 3. srpna byl svátek pro všechny olomoucké příznivce kapely Kabát. Ve FunParku u Šantovky vyrostl cirkusový stan, pod kterým se uskutečnil koncert páté zastávky turné Cirkus Kabát. Jak se dalo očekávat, vstupenky byly už týden před akcí beznadějně vyprodány.

Vojta Dyk na šňůře napříč republikou: Turné D.Y.K. právě startuje

27. 7. 2021

Milan Papežík

Po několika odložených termínech kvůli opatřením proti šíření koronaviru se konečně svého turné dočkal i Vojta Dyk. Fanoušci tak budou mít úplně poprvé možnost slyšet jeho nové album D.Y.K., které nahrál v New Yorku. Obklopil se špičkovými hudebníky v čele s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem. Hudební scéna u turné D.Y.K. nebude chybět, a to v naší oblíbené venue na Paloučku před S-klubem v Olomouci.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace