Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

První den Colours of Ostrava odstartovala svými hity kapela One Republic

21. 7. 2023

Milan Papežík

Rok uběhl jako voda a my už jsme netrpělivě vyhlíželi ono magické datum 19. července 2023, kdy startoval jubilejní dvacátý ročník nejbarevnějšího festivalu široko daleko. Colours of Ostrava sliboval velká jména a v podstatě svým slibům dostál. One Republic, Hania Rani, kapela Zrní nebo Garden City Movement byli taháky prvního dne prestižního festivalu. 

Naplno Fest v Olomouci vyvrcholil strhující show Mikolase Josefa. Vystoupili také Desmod, Marpo nebo Ewa Farna

13. 7. 2023

Milan Papežík

Druhá zastávka turné Naplno Festů se konala v sobotu 8. července v hanácké metropoli ve všemi oblíbeném areálu Korunní pevnůstky. Mladý festival si díky skvělému line-upu upevnil svou pozici a dá se očekávat, že v budoucnu jen poroste. I letos byla návštěvnost velice slušná a na velkém pódiu se prostřídalo celkem 7 umělců a kapel. 

Colours of Ostrava nabídne koncerty OneRepublic, Ellie Goulding, Macklemora, Nialla Horana nebo Burna Boye tlumočené do znakové řeči

12. 7. 2023

Milan Papežík

Festival Colours of Ostrava, který začíná 19. července v ostravských Dolních Vítkovicích, nabídne v rámci svého tradičního projektu Colours bez bariér tlumočení hlavních hvězd do znakové řeči. Jedna z nejvýznamnějších světových tlumočnic Amber Galloway Gallego, která se specializuje právě na převod hudebních textů do znakového jazyka, bude tlumočit na hlavním festivalovém pódiu části koncertů kapel a hudebníků OneRepublic, Ellie Goulding, Jacob Collier, Niall Horan, Macklemore, Interpol a Burna Boy. 

Glenn Hughes zahrál v olomouckém S-Klubu pecky z alba Burn

1. 7. 2023

Milan Papežík

Úterý 27. června bylo přímo svátkem pro všechny fanoušky Glenna Hughese a kapely Deep Purple. Legendární hudebník zavítal do Olomouce, aby se svou kapelou připomněl album Burn, od jehož vydání uplynulo neskutečných 50 let. Tehdy Hudges v kapele Deep Purple působil po boku zpěváka Davida Coverdala. 

Aneta Langerová a Korben Dallas novou písní a klipem Neustoupím lákají na společné podzimní turné

29. 6. 2023

Milan Papežík

„Nekonečné čekání končí a na podzim vyrážíme na koncerty,“ ohlašuje zpěvák slovenské kapely Korben Dallas Juraj Benetin připravované společné turné Nekonečně s Anetou Langerovou. Jako lákadlo na šest listopadových koncertů v Česku a na Slovensku nyní vydávají novou píseň Neustoupím doprovázenou působivým „vodním” klipem natočeným na rakouském jezeře Neusiedler See. 

Michael Patrick Kelly zakončil jubilejní čtyřicátý vídeňský Donauinselfest

28. 6. 2023

Milan Papežík

Vídeňský Donauinselfest, tedy festival na ostrově uprostřed Dunaje, slavil ve dnech 23. - 25. června své čtyřicáté jubileum. Donauinselfest je označován jako vůbec největší hudební festival pod širým nebem na světě. Každoročně přiláká během třech dnů na 3 miliony návštěvníků a na 4,5 kilometru dlouhém úseku ostrova nabízí desítky nejen domácích umělců. Je nutné dodat, že vstup na celý festival je zdarma. 

Billy F. Gibbons, zpěvák a kytarista ZZ Top, přiveze 26. června poprvé do České republiky svoji sólovou kapelu

20. 6. 2023

Milan Papežík

Americký zpěvák a kytarista ZZ Top Billy F. Gibbons ukáže 26. června v pražském O2 universu nejen svůj typický dlouhý vous, ale především to, proč je řazen k nejlepším blues-rockovým kytaristům historie. Vůbec poprvé v České republice zde tento držitel ceny Blues Music Awards vystoupí se sólovou kapelou The BFGs, kterou vedle něj tvoří bubeník John Douglas (Aerosmith) a levoruký kytarista Austin Hanks, který s Gibbonsem již dříve spolupracoval a který se v triu stará o rytmus. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace