Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Zpěvačka Martina Balogová si ke svým narozeninám nadělila nový videoklip

12. 11. 2022

Milan Papežík

Je to už celých 18 let, kdy fenomenální zpěvačka Martina Balogová nadchla celý národ svým nezaměnitelným hlasem. V celé republice snad nebyl nikdo, kdo by neznal její jméno. Zdálo by se, že se po Martině v posledních letech slehla zem. Ale chyba lávky. Zpěvačka se stále věnuje hudbě, o vystoupení rozhodně nemá nouzi a nedávno si ke svým narozeninám nadělali dárek v podobě nového videoklipu k písni Já už vím.

Bluesrocková kytaristka a zpěvačka Ana Popovic oslaví 20 let na turné i koncertem 16. listopadu v Praze

9. 11. 2022

Milan Papežík

Oceňovaná bluesrocková kytaristka, zpěvačka a skladatelka Ana Popovic vedle vystoupení na šumperském festivalu Blues Alive zahraje také 16. listopadu v pražském Paláci Akropolis. Letos Ana Popovic slaví 20 let „na turné”, kdy neúnavně koncertuje jak samostatně se svojí šestičlennou kapelou nebo společně s B.B. Kingem, Buddy Guyem, Jeffem Beckem, Joe Bonamassou a mnoha dalšími. Vydala celkem dvanáct alb a dvě DVD, Bruce Springsteen ji nazval „pekelnou kytaristkou”, byla nominována na sedm cen Blues Music Awards. Ana se objevila na obálkách časopisů Vintage Guitar a Guitar Player. Téměř všechna Anina alba se umístila na předních příčkách Billboard Blues Charts. Vstupenky na pražský koncert jsou v prodeji v síti GoOut. Koncert pořádá v rámci série Prague International Bluenight agentura Liver Music.

Korben Dallas vydávají nový “automobilový” klip Stále tam z desky Deti rýb, naživo kapelu uvidí Praha a Ostrava. I s novým vinylem

8. 11. 2022

Milan Papežík

Slovenská kapela Korben Dallas přichází s novým klipem k písni Stále tam z letošní desky Deti rýb. Zároveň se vrací na dva koncerty do České republiky - 10. listopadu v pražském Café v lese a o den později v ostravském klubu Parník. Fanoušky nejen na těchto místech potěší svým prvním vinylem v historii - právě s tímto albem.

Drupi okouzlil Olomouc svým chraplákem a nestárnoucími hity

1. 11. 2022

Milan Papežík

V pátek 28. října krátce po poledni dorazila do Olomouce italská legenda Drupi. Zpěvák se ubytoval v hotelu Central Park Flora, jehož tým byl také pořadatelem jeho sobotního koncertu. Drupiho příznivce však den před koncertem čekala ještě autogramiáda, a tak mohli být legendárnímu zpěvákovi opravdu nablízku a dokonce si s ním potřást pravicí. 

Don Broco a Sleeping With Sirens se představí začátkem března v Lucerna Music Baru

25. 10. 2022

Milan Papežík

Pořádně svižný večírek nabídne 4. března pražský Lucerna Music Bar, kde spojí své síly britští Don Broco a američtí Sleeping With Sirens, a zajisté nenechají své fanoušky ani na chvíli vydechnout. Návštěvníci letošního Rock for People dobře vědí, do čeho jdou, Don Broco si podmanili všechny pod hlavní stagí, především i ty, kteří je slyšeli poprvé. Chytlavé melodie společně s inteligentními texty dále doplňují neuvěřitelně originálními videoklipy ve stylu: „čím bláznivější, tím lepší.“ A ono to skvěle funguje! Sleeping With Sirens se vrací do Prahy po třech letech, kdy předskakovali Good Charlotte, tentokrát s novou deskou Complete Collapse, která je horkou novinkou letošního října. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace