Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Alžběta Kolečkářová září v působivém letním videoklipu

21. 8. 2022

Milan Papežík

Zpěvačka Alžběta Kolečkářová v minulosti zaujala publikum svými hity Andělskej Flám, Jak silná mám tu stát nebo megahitem Proud mezi námi s kapelou Reflexy, jenž má na kanále YouTube přes 10 milionů zhlédnutí. Nyní přichází s ryze letní písní Pojď mě k nebi vzít, jejíž chytlavý refrén zaujme posluchače všech věkových kategorií.

Na Havířovských slavnostech opět zazáří zahraniční hvězdy

7. 8. 2022

Milan Papežík

Svět je opět v pořádku! To si rozhodně pomyslel nejeden fanda Havířovských slavností poté, co pořadatelé zveřejnili letošní program. Po loňském ryze československém ročníku se totiž na pódiuv pátek 2. a v sobotu 3. září objeví dvě zahraniční kapely. A ani ty tuzeské rozhodně nezklamou. No posuďte sami.

O5 a Radeček nabídli Olomoučanům panoramata

30. 7. 2022

Milan Papežík

Ve čtvrtek 28. července vystoupila v Olomouci oblíbená skupina O5 a Radeček v rámci svého Turné na střechách. Jak už název turné napovídá, koncert se odehrál na střeše tamní Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého a publiku se naskytla možnost spojit hudební zážitek s tím optickým.

Do Olomouce míří populární duo Krhut & Kozub. Vystoupí již v pátek ve FunParku u Šantovky

24. 7. 2022

Milan Papežík

Když začnou herci a baviči skládat hudbu, často to dopadá průšvihem. Naopak tomu však je u Jiřího Krhuta a Štěpána Kozuba, jejichž tvorba si čím dál víc získává srdce posluchačů napříč generacemi. V rámci turné k jejich debutovému albu Prásknu bičem navštíví také Olomouc, kde 29. července zahrají v exkluzivní lokaci - ve FunParku u Galerie Šantovka.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace