Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Argema vystoupila v Olomouci ke 100. výročí FK Nové Sady

6. 7. 2022

Milan Papežík

V pondělí 4. července oslavil fotbalový klub na Nových Sadech v Olomouci své 100. výročí od založení. A protože je nutné takové jubileum pořádně oslavit, byla na tamním fotbalovém hřišti připravena nejen spousta grilovaných dobrot a potoky piva, ale diváky pořadatelé nalákali především na koncert oblíbené kapely Argema.

Po dvouleté odmlce se do jihlavského amfiteátru vrací oblíbený Vysočina Fest

29. 6. 2022

Milan Papežík

Multižánrový hudební festival Vysočina Fest se během posledních let stal oblíbenou a často vyhledávanou prázdninovou kulturní akcí. Pravidelně se koná v prvním červencovém prodlouženém víkendu. Ani Vysočina Fest se však nevyhnul restrikcím spojeným s opatřeními proti šíření koronaviru a fanoušci tak přišli o dva skvělé ročníky. Letos se odehraje ve dnech 7. - 9. čevence osmý ročník a své útočiště opět nalezne v amfiteártu v Jihlavě. A opět nabídne nadupaný line-up!

Jeff Beck přijíždí do pražského O2 universa se speciálním hostem Johnnym Deppem

28. 6. 2022

Milan Papežík

Sotva byl spuštěn předprodej vstupenek na koncert osminásobného držitele Grammy a člena rockové síně slávy Jeffa Becka do Fora Karlín, byl zájem veřejnosti tak obrovský, že koncert musel být přesunut do prostor O2 universa, jehož kapacita je podstatně větší. Za tento enormní zájem může samozřejmě speciální host, herec a muzikant Johnny Depp, kterého si Jeff Beck na své turné přizval. Do Prahy zavítají 11. července.   

Olomouc se ponořila do hitů legendární Lucie

24. 6. 2022

Milan Papežík

Ve čtvrtek 23. června proběhl na olomoucké Korunní pevnůstce dlouho očekávaný koncert legendy české hudební scény, kapely Lucie. Ta si olomouckou exkluzivní lokaci vybrala na zastávku turné Chci zas ... Letní rock tour 2022. Lucie v hanácké metropoli vystoupila po takřka 3 letech, kdy naposledy zahrála v listopadu 2019 na Zimním stadionu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace