Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Sbírka Zasukované tkaničky slaví 20 let. Trendu vozíčkářů osobně popřeje Divokej Bill nebo Reflexy

1. 9. 2022

Milan Papežík

Ve dnech 21. - 23. září proběhne jubilejní dvacátý ročník sbírky Zasukované tkaničky, která Spolku Trend vozíčkářů Olomouc slouží k dofinancování služeb pro spoluobčany s těžkým zdravotním postižením. Pořadatelé k této příležitosti přichystali pro Olomoučany bohatý kulturní program se zajímavými jmény české kulturní scény. 

Alžběta Kolečkářová září v působivém letním videoklipu

21. 8. 2022

Milan Papežík

Zpěvačka Alžběta Kolečkářová v minulosti zaujala publikum svými hity Andělskej Flám, Jak silná mám tu stát nebo megahitem Proud mezi námi s kapelou Reflexy, jenž má na kanále YouTube přes 10 milionů zhlédnutí. Nyní přichází s ryze letní písní Pojď mě k nebi vzít, jejíž chytlavý refrén zaujme posluchače všech věkových kategorií.

Na Havířovských slavnostech opět zazáří zahraniční hvězdy

7. 8. 2022

Milan Papežík

Svět je opět v pořádku! To si rozhodně pomyslel nejeden fanda Havířovských slavností poté, co pořadatelé zveřejnili letošní program. Po loňském ryze československém ročníku se totiž na pódiuv pátek 2. a v sobotu 3. září objeví dvě zahraniční kapely. A ani ty tuzeské rozhodně nezklamou. No posuďte sami.

O5 a Radeček nabídli Olomoučanům panoramata

30. 7. 2022

Milan Papežík

Ve čtvrtek 28. července vystoupila v Olomouci oblíbená skupina O5 a Radeček v rámci svého Turné na střechách. Jak už název turné napovídá, koncert se odehrál na střeše tamní Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého a publiku se naskytla možnost spojit hudební zážitek s tím optickým.

Do Olomouce míří populární duo Krhut & Kozub. Vystoupí již v pátek ve FunParku u Šantovky

24. 7. 2022

Milan Papežík

Když začnou herci a baviči skládat hudbu, často to dopadá průšvihem. Naopak tomu však je u Jiřího Krhuta a Štěpána Kozuba, jejichž tvorba si čím dál víc získává srdce posluchačů napříč generacemi. V rámci turné k jejich debutovému albu Prásknu bičem navštíví také Olomouc, kde 29. července zahrají v exkluzivní lokaci - ve FunParku u Galerie Šantovka.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace