Přejít na menu Přejít na obsah

Na Lážo Plážo Fest zahrají Divokej Bill, No Name i britská senzace The Hara


Divokej Bill, No Name, Horkýže Slíže, Harlej, Wohnout, vypsaná fiXa, Adam Ďurica a britská kapela The Hara jsou hlavními hvězdami pátého ročníku Lážo Plážo Festu. Hudební festival s koupačkou se uskuteční 14. a 15. června na Štěrkáči v Otrokovicích.

Páteční line-up nabídne zajímavý pop-rockový a také mezinárodní mix. Premiéru na Štěrkáči si užije Adam Ďurica, comeback zase chystají oblíbené kapely Wohnout, Harlej a Horkýže Slíže. Slovenští divočáci pojedou až do nočních hodin. Přesně ve 22:00 ovládne stage britská kapela The Hara, která loni zazářila na Rock for People. Mladé trio z Manchesteru má chytlavé songy a také skvělou pódiovou show, kterou někteří přirovnávají k legendám Queen a AC/DC.

Sobotní párty na Štěrkáči odstartuje už po poledni No Name. Oblíbená slovenská kapela se na Lážo Plážo Festu představí poprvé, podobně jako Divokej Bill, Heľenine oči nebo Skyline. Na přání fanoušků se vrací Pokáč, Iné Kafe a vypsaná fiXa, která po loňském úspěchu na Štěrkáči oslaví 30. narozeniny.

„Poskládali jsme hodně šťavnatý line-up. Divokej Bill patří k nejžádanějším českým kapelám a do Otrokovic přiveze kromě největších hitů i spoustu ohňů. S kapelou Harlej zase připravujeme monstrózní show, kterou jen tak někde fanoušci neuvidí. Zároveň pokračujeme v tradici a opět přivážíme aktuální zahraniční jméno. O kapele The Hara v budoucnu ještě hodně uslyšíme,“ říká šéf festivalu Jan Svoboda.

A další lákadla Lážo Plážo Festu? Třeba street food zóna, ve které návštěvníci ochutnají fesťákovou klasiku i světovou kuchyni. Čepovat se bude Jarošovské pivo a na výběr bude také spousta drinků.

Headlinerem festivalu je i samotný Štěrkáč s vodními atrakcemi, sportovními plácky a luxusním dětským hřištěm. Během festivalu si můžou návštěvníci zahrát Kenka puppetgame, uplést věneček nebo něco vytvořit v Mojí dílně. Lístky za zvýhodněnou cenu jsou v předprodeji na webu lazoplazofest.cz.

Program Lážo Plážo Festu 2024
Pátek 14. června: 16:00 Byt číslo 4, 17:30 Adam Ďurica, 19:00 Wohnout, 20:30 Harlej, 22:00 The Hara, 23:15 Horkýže Slíže

Sobota 15. června: 12:45 No Name, 14:15 Iné Kafe, 15:45 Pokáč, 17:15 Heľenine oči, 18:45 vypsaná fiXa, 20:15 Skyline, 22:00 Divokej Bill

Text: Milan Papežík, Jackie Pro s.r.o.
Foto: Milan Papežík, Archiv umělců

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace