Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Bluesrocková sesterská senzace Larkin Poe ohlašuje největší český koncert: 31. října 2023 ve Foru Karlín představí naživo právě vydané album Blood Harmony

18. 11. 2022

Milan Papežík

Americká kapela Larkin Poe, neboli sestry Rebecca a Megan Lovellovy! Jejich strhující a divoké koncerty na pomezí jižanského blues, roots rocku a americany s výraznými kytarovými riffy na elektrickou a slide kytaru si získávají po celém světě i u nás stále více fanoušků a nadšených obdivovatelů. Svědčí o tom také to, že po dvou vyprodaných pražských koncertech a skvěle přijatém vystoupení na Colours of Ostrava přijedou Larkin Poe na svůj největší tuzemský koncert - 31. října 2023 do pražského Fora Karlín.

Vánoční trhy Olomouc: Adventní festival plný hudby a těch nejlepších olomouckých kapel

17. 11. 2022

Milan Papežík

K pohodové atmosféře Olomouckých vánočních trhů neodmyslitelně patří bohatý kulturní program. Horní náměstí se tak na více než měsíc stane místem velkého adventního festivalu, kde se na pódiu denně odehrává nějaká zajímavá akce. Program startuje již první den trhů 18. listopadu koncertem skvělého revivalu Queenmania v čele s Peterem Paulem Pačutem a končí 24. prosince půlnoční mší.  

Zpěvačka Martina Balogová si ke svým narozeninám nadělila nový videoklip

12. 11. 2022

Milan Papežík

Je to už celých 18 let, kdy fenomenální zpěvačka Martina Balogová nadchla celý národ svým nezaměnitelným hlasem. V celé republice snad nebyl nikdo, kdo by neznal její jméno. Zdálo by se, že se po Martině v posledních letech slehla zem. Ale chyba lávky. Zpěvačka se stále věnuje hudbě, o vystoupení rozhodně nemá nouzi a nedávno si ke svým narozeninám nadělali dárek v podobě nového videoklipu k písni Já už vím.

Bluesrocková kytaristka a zpěvačka Ana Popovic oslaví 20 let na turné i koncertem 16. listopadu v Praze

9. 11. 2022

Milan Papežík

Oceňovaná bluesrocková kytaristka, zpěvačka a skladatelka Ana Popovic vedle vystoupení na šumperském festivalu Blues Alive zahraje také 16. listopadu v pražském Paláci Akropolis. Letos Ana Popovic slaví 20 let „na turné”, kdy neúnavně koncertuje jak samostatně se svojí šestičlennou kapelou nebo společně s B.B. Kingem, Buddy Guyem, Jeffem Beckem, Joe Bonamassou a mnoha dalšími. Vydala celkem dvanáct alb a dvě DVD, Bruce Springsteen ji nazval „pekelnou kytaristkou”, byla nominována na sedm cen Blues Music Awards. Ana se objevila na obálkách časopisů Vintage Guitar a Guitar Player. Téměř všechna Anina alba se umístila na předních příčkách Billboard Blues Charts. Vstupenky na pražský koncert jsou v prodeji v síti GoOut. Koncert pořádá v rámci série Prague International Bluenight agentura Liver Music.

Korben Dallas vydávají nový “automobilový” klip Stále tam z desky Deti rýb, naživo kapelu uvidí Praha a Ostrava. I s novým vinylem

8. 11. 2022

Milan Papežík

Slovenská kapela Korben Dallas přichází s novým klipem k písni Stále tam z letošní desky Deti rýb. Zároveň se vrací na dva koncerty do České republiky - 10. listopadu v pražském Café v lese a o den později v ostravském klubu Parník. Fanoušky nejen na těchto místech potěší svým prvním vinylem v historii - právě s tímto albem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace