Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Krhut & Kozub přinášejí singl a videoklip k písni Práce pro šaška

14. 2. 2021

Pearl

Dvojice Jiří Krhut a Štěpán Kozub vydali své debutové album Prásknu bičem na konci roku 2020. Album se těší chvále z řad fanoušků i hudebních kritiků. Propracované texty a neobyčejný zpěv Kozuba dodává desce emoční a klidný rozměr. V jednotlivých písních se často dotýkají milostných vztahů a problémů. V únoru vydali zbrusu novou píseň Práce pro šaška, ke které natočili rovnou také videoklip.

Oblíbení umělci v čele s Kathy Kelly podpoří svým online vystoupením Spolek Trend vozíčkářů Olomouc

25. 11. 2020

Pearl

Spolek Trend vozíčkářů v Olomouci pořádá hned zkraje prosince druhý ročník Vánočního benefičního koncertu. Vzhledem k okolnostem proběhne tento koncert letos online místo na vánočních trzích, jak bylo původně plánováno. V programu vystoupí oblíbení umělci, z nichž několik prošlo talentovými soutěžemi, a těšit se můžeme i na vystoupení zahraničního hosta ze slavné zpívající rodiny.

Desmod posílá do psího a hudebního světa Kométu

24. 11. 2020

Pearl

Film Gump přináší divákům pohled na svět psíma očima. Vznikl na motivy knihy Gump – pes, který naučil lidi žít od Filipa Rožka. V Čechách se napsání písně k tomuto filmu ujal Marek Ztracený, na Slovensku se toho zhostila kapela Desmod a rapper Majself. Společně nahráli píseň, které však nevymysleli název. Tento úkol přenechali posluchačům slovenského Rádia Expres!, kteří se v pondělí dověděli vítězný název.

Electric Lady: Tereza Rays představuje Trilogii, velkolepý projekt tří klipů o tématech současného světa

23. 11. 2020

Pearl

Pár čísel na úvod – 3 skladby, 3 klipy, 17 měsíců příprav, 5 producentů hudby, 9 natáčecích dní, přes 400 stop v první písni, 6 nahrávacích studií nejen v ČR. Takový je jazykem statistiky projekt Electric Lady – Trilogy. Tři skladby v rock-dance alternative žánru, tři propracované videoklipy, několik příběhů ze života hlavní postavy projektu, hudebnice Terezy Rays, ale i celý současný svět vměstnaný do písní, videozáznamu, obavy z budoucnosti, námět k zamyšlení, kam to všechno povede. Trilogy 2020 vyjde jako EP a na cestě je i kompletní deska, která ale klapne asi až příští rok – vzhledem k současné koronavirové situaci musela kapela několikrát změnit všechny plány.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace