Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

V nové netradiční hudební škole VIP4YOU budou učit hudebníci ze známých kapel

20. 11. 2020

Pearl

V současné době hledají hudebníci nové způsoby uplatnění, neboť již dvakrát zrušené a přesunuté koncerty znamenají výpadek příjmů i zvláštní prázdno. Muzikanti jsou zvyklí hrát, využívat své nadání a nástrojové dovednosti získané během dlouholeté hudební dráhy. Proto je potěšující, že i v této situaci vzniká něco nového, zajímavého, co možná přetrvá i do doby, kdy se budeme moci bez zákazů i vlastních obav sejít znovu pod pódiem: již od prosince se otevírá netradiční hudební škola VIP4YOU.

Dušan Neumann o Kenu Hensleym: Pusťte diváky dovnitř, zvukovku udělám před nimi

17. 11. 2020

Pearl

Začátkem listopadu nás všechny nepříjemně překvapila zpráva o úmrtí klávesisty a skladatele Kena Hensleyho, někdejší výrazné osobnosti Uriah Heep. U nás ho osobně znal Dušan Neumann, majitel olomouckého klubu Bounty Rock Cafe a pořadatel kulturních akcí. Právě jeho jsme požádali o krátký rozhovor o slavném muzikantovi, kterému dokonce pořádal několik koncertů. Dušan je pochopitelně zprávou o Hensleyho odchodu velmi zarmoucen, zároveň ale vzpomíná i s úsměvem a pochopením na některé historky, které se v rockovém zákulisí občas stávají.

Film Gump představuje titulní píseň Vítr do plachet

16. 11. 2020

Pearl

Film Gump, vyprávěný z pohledu psího tuláka, odkládá z důvodu koronavirových opatření svou premiéru na jaro. Online premiéru však právě má titulní píseň Vítr do plachet. Videoklip k ní prozrazuje něco málo z té části děje, která byla doplněna speciálně pro film.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace