Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Pokáč v Loděnici: hity i duet s malým fanouškem

2. 7. 2020

Pearl

V pátek 26. 6. poctil Moravskoslezský kraj svou návštěvou písničkář Pokáč, který vystoupil ve venkovním areálu Loděnice Děhylov. Pro spoustu fanoušků to byla zároveň první příležitost po koronavirové pauze, jak si užít koncert svého oblíbence. 

Kapela MIG 21 to pořádně rozjela v Olomouci na paloučku před S-Klubem

29. 6. 2020

Pearl

I když měl kulturní program olomouckého S-Klubu začínat na paloučku o týden dřív koncertem Monkey Business, musel být kvůli dešti přesunut do klubového prostředí. Koncert MIG 21, aneb dle slov Jirky Macháčka "nepřekonatelné chlapecké pěvecké taneční a striptérské skupiny z Prahy 5 - Smíchova" tak otevřel letní sezónu na paloučku před klubem.

Třebíč ožila Prvním prázdninovým festivalem

27. 6. 2020

Pearl

Je již dlouholetou tradicí, že se Třebíčané loučí se školním rokem Prvním prázdninovým festivalem, který se každoročně koná na tamním Sokolském stadionu. Festival je jedinečný tím, že pořadatelé dávají šanci výhradně lokálním kapelám, které v okolí každý dobře zná.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace