Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Videoklip Finding Wonderland: 53 umělců z celého světa, mezi nimi i Václav Noid Bárta

14. 7. 2020

Pearl

V době, kdy kvůli koronavirové situaci nebylo možné vydat se za fanoušky přímo, vznikl jedinečný muzikálový klip k písni Finding Wonderland z autorské dílny amerického skladatele Franka Wildhorna. Mezi hvězdami světových divadelních scén se v něm objevil i Václav Noid Bárta. Ten tak pomyslně zastupuje Českou republiku ve společnosti výrazných osobností současného muzikálu.

Vypsaná fixa přivezla na palouček svou antidepresivní show

12. 7. 2020

Pearl

Druhý červencový pátek patřil na paloučku před olomouckým S-Klubem kapele Vypsaná fixa. I když se jen o pár desítek metrů dál na Korunní pevnůstce uskutečnil extrémně propagovaný koncert kapely Škwor, přilákal palouček slušný počet příznivců. A ti rozhodně nezklamali a pařili jako smyslů zbavení.

Slovenská zpěvačka Valéria vydala letní pecku plnou úsměvů

9. 7. 2020

Pearl

Mladou krásku Valérii Polčovou si můžete pamatovat z loňského ročníku soutěže The Voice Česko Slovensko, kdy zaujala porotu písní Runnin' od Beyoncé. Video z jejího vystoupení sklidilo na kanále Youtube velký úspěch a má k dnešnímu dni 2 miliony zhlédnutí. Valéria nezahálí ani rok po soutěži a dobře našlápnuto má její nová letní píseň V rytme života.  

Arakain zahrál v moravském království Jacka Danielse

8. 7. 2020

Pearl

Jack's Cowhouse v Daskabátu u Olomouce hostil v sobotu 4. července rockový a metalový program v čele s Arakainem. V místě skrz naskrz prosáklém kultovní whisky odehrála tato metalová legenda jeden ze dvou premiérových moravských koncertů svého letního turné Open Air 2020.

Divokej Bill si "povirazil" do Olomouce

5. 7. 2020

Pearl

Kapela Divokej Bill je po koronavirové pauze také opět na šňůře. Koncert v Olomouci 3. července byl první zastávkou letního turné s češtinářsky geniálním názvem PoV!Ražení.

Pokáč v Loděnici: hity i duet s malým fanouškem

2. 7. 2020

Pearl

V pátek 26. 6. poctil Moravskoslezský kraj svou návštěvou písničkář Pokáč, který vystoupil ve venkovním areálu Loděnice Děhylov. Pro spoustu fanoušků to byla zároveň první příležitost po koronavirové pauze, jak si užít koncert svého oblíbence. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace