Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Turné končí, turné začne: Arakain už má plány na jaro

23. 11. 2019

Pearl

Arakain dokončil v pátek 15. 11. v Polné u Jihlavy podzimní část turné k aktuální desce Jekyll & Hyde, ale již nyní vyplouvají termíny na jaro. Kapela je zveřejnila několik dní po svém letošním posledním koncertě – a už teď si můžeme být jistí, že se opět velmi brzy uvidíme. Arakain totiž začíná jarní část turné netradičně již v lednu – 25. 1. v Karlových Varech.

EvoLucie 2019: Legendární kapela Lucie vyjela na turné

9. 11. 2019

Pearl

Ještě před dvěma lety by tomu nikdo nevěřil, že se jedna z nejúspěšnějších českých kapel všech dob dá vůbec ještě někdy dohromady. Lucie však své fanoušky loni po šestnácti letech potěšila novým albem EvoLucie a koncerty v největších městech ČR a Slovenska.

Noid je v "Getsemanech" na pěveckém vrcholu

7. 11. 2019

Pearl

Václav Noid Bárta představil v poslední době několik různorodých videoklipů. Singl Noc je předzvěstí nového alba, které vyjde v prosinci v den jeho koncertu k patnácti letům na scéně. A "Getsemany" zase jeho vrcholným pěveckým výkonem, který ukazuje, kam se během uplynulých patnácti let dokázal posunout.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace