Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

ElevenHill a Zuzana Smatanová se spojili v písni Ako poslední

26. 2. 2020

Pearl

Prešovská formace ElevenHill se spojila s přední slovenskou zpěvačkou Zuzanou Smatanovou. Z jejich spolupráce vznikl duet s názvem Ako poslední, kterému vévodí sametový baryton Mariána Ferenca a výrazný hlas Smatanové. K písni vznikl povedený videoklip, ve kterém hraje prim příroda slovenského ranče, koně a všudypřítomná pohoda.

Kelly Family slavili v Praze 25 let slavné desky: Noví tahouni, nové písně i slib návratu

21. 2. 2020

Pearl

Nedávno uplynulo pětadvacet let od vydání průlomového alba The Kelly Family - Over the Hump. To si žádá oslavu, a tak se členové známé rodiny domluvili na koncertním turné, jehož program obsáhne toto album v celé jeho šíři. S tímto programem pak začali na podzim túrovat po domovském Německu i dalších evropských zemích. 15. února absolvovali jednu z posledních zastávek - v Praze.

Alicia Keys potřetí v Praze, a rovnou s novou deskou

10. 2. 2020

Pearl

Uznávaná umělkyně Alicia Keys, která je nejen zpěvačkou a skladatelkou, ale také spisovatelkou a příležitostně i herečkou, se vrátí do České republiky. Představí zde svoji novou desku, která vyjde 20. března. Na její hity se můžeme těšit 25. června v O2 aréně.

RockOpera Praha zavítá do Prostějova s Malým princem

5. 2. 2020

Pearl

Výpravný a v mnoha ohledech poučný příběh z knihy Malého prince znají všichni – malí i velcí. Opuštěný letec, který havaruje se svým letadlem, se v poušti setkává s Malým princem, který si s ním o všeličem povídá. Jejich neobyčejné přátelství bylo přetaveno do rockové opery, kterou již tuto neděli 9. února 2020 představí RockOpera Praha. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace