Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Kapela MIG 21 to pořádně rozjela v Olomouci na paloučku před S-Klubem

29. 6. 2020

Pearl

I když měl kulturní program olomouckého S-Klubu začínat na paloučku o týden dřív koncertem Monkey Business, musel být kvůli dešti přesunut do klubového prostředí. Koncert MIG 21, aneb dle slov Jirky Macháčka "nepřekonatelné chlapecké pěvecké taneční a striptérské skupiny z Prahy 5 - Smíchova" tak otevřel letní sezónu na paloučku před klubem.

Třebíč ožila Prvním prázdninovým festivalem

27. 6. 2020

Pearl

Je již dlouholetou tradicí, že se Třebíčané loučí se školním rokem Prvním prázdninovým festivalem, který se každoročně koná na tamním Sokolském stadionu. Festival je jedinečný tím, že pořadatelé dávají šanci výhradně lokálním kapelám, které v okolí každý dobře zná.

Rozhovor s mladou vycházející hvězdou: Sympatický Mikuláš Hrbáček nám prozradil, co chystá pro své fanoušky

23. 5. 2020

Pearl

S trochou nadsázky se dá říct, že zpěvák Mikuláš Hrbáček je tím, co na české hudební scéně dlouhou dobu chybělo. Sedmnáctiletý zpěvák se prakticky ze dne na den stal hvězdou sociálních sítí. Stačilo jen zazářit v letošní SuperStar, přesvědčit jeho hlasem a velká odezva na sebe nenechala dlouho čekat. K tomu všemu musíme připočíst pokoru, která z Mikuláše přímo tryská, jeho skromnost a velké odhodlání. S Mikulášem jsme si o všem popovídali u dobré kávy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace