Přejít na menu Přejít na obsah

Slovenská zpěvačka Valéria vydala letní pecku plnou úsměvů

9. 7. 2020

Pearl Novinky

Mladou krásku Valérii Polčovou si můžete pamatovat z loňského ročníku soutěže The Voice Česko Slovensko, kdy zaujala porotu písní Runnin' od Beyoncé. Video z jejího vystoupení sklidilo na kanále Youtube velký úspěch a má k dnešnímu dni 2 miliony zhlédnutí. Valéria nezahálí ani rok po soutěži a dobře našlápnuto má její nová letní píseň V rytme života.

Olomouc v srdci
Videoklip k písni je poskládán z bezprostředních reakcí Valériiných fanoušků, kteří natočili při prvním poslechu krátká home videa. Mladá rodačka z Bardejova do něj zapojila i klienty z olomouckého Spolku Trend vozíčkářů. Ti dokonce vytvořili společně s Mgr. Lenkou Fasnerovou taneční kreace do rytmu písně. "K Olomouci mě pojí hlavně studium na Univerzitě Palackého, které jsem letos zakončila titulem Mgr.," prozradila Valéria. 

Pravá letní hitovka
Videoklip k písni V rytme života je plný energie a radosti, která ze všech "účastníků zájezdu" přímo sálá. A dejte si pozor! Poslech této písně je až nakažlivý a vryje se Vám do paměti takovým způsobem, že se večer ve sprše sami přistihnete, jak si ji pobrukujete. Písni totiž nechybí ty pravé aspekty soudobé hitovky, je v ní jednoduchost a dobrá nálada. A ty jsou vždy základními stavebními kameny hudby, kterou si publikum hned zamiluje. 

Text: Milan Papežík, Sylva Kaplanová

Foto: Karolína Hlaďová

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace