Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

ONA: Rádi bychom si zahráli před Gojirou

5. 8. 2020

Pearl

Na konci července jsme navštívili koncert Hentai Corporation, kde nás zaujala také předkapela s neobvyklým názvem ONA. S jejím bubeníkem Lubošem Dennerem si po vystoupení povídal Nico Moro.

Videoklip Finding Wonderland: 53 umělců z celého světa, mezi nimi i Václav Noid Bárta

14. 7. 2020

Pearl

V době, kdy kvůli koronavirové situaci nebylo možné vydat se za fanoušky přímo, vznikl jedinečný muzikálový klip k písni Finding Wonderland z autorské dílny amerického skladatele Franka Wildhorna. Mezi hvězdami světových divadelních scén se v něm objevil i Václav Noid Bárta. Ten tak pomyslně zastupuje Českou republiku ve společnosti výrazných osobností současného muzikálu.

Vypsaná fixa přivezla na palouček svou antidepresivní show

12. 7. 2020

Pearl

Druhý červencový pátek patřil na paloučku před olomouckým S-Klubem kapele Vypsaná fixa. I když se jen o pár desítek metrů dál na Korunní pevnůstce uskutečnil extrémně propagovaný koncert kapely Škwor, přilákal palouček slušný počet příznivců. A ti rozhodně nezklamali a pařili jako smyslů zbavení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace