Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Slovenská zpěvačka Valéria vydala letní pecku plnou úsměvů

9. 7. 2020

Pearl

Mladou krásku Valérii Polčovou si můžete pamatovat z loňského ročníku soutěže The Voice Česko Slovensko, kdy zaujala porotu písní Runnin' od Beyoncé. Video z jejího vystoupení sklidilo na kanále Youtube velký úspěch a má k dnešnímu dni 2 miliony zhlédnutí. Valéria nezahálí ani rok po soutěži a dobře našlápnuto má její nová letní píseň V rytme života.  

Arakain zahrál v moravském království Jacka Danielse

8. 7. 2020

Pearl

Jack's Cowhouse v Daskabátu u Olomouce hostil v sobotu 4. července rockový a metalový program v čele s Arakainem. V místě skrz naskrz prosáklém kultovní whisky odehrála tato metalová legenda jeden ze dvou premiérových moravských koncertů svého letního turné Open Air 2020.

Divokej Bill si "povirazil" do Olomouce

5. 7. 2020

Pearl

Kapela Divokej Bill je po koronavirové pauze také opět na šňůře. Koncert v Olomouci 3. července byl první zastávkou letního turné s češtinářsky geniálním názvem PoV!Ražení.

Pokáč v Loděnici: hity i duet s malým fanouškem

2. 7. 2020

Pearl

V pátek 26. 6. poctil Moravskoslezský kraj svou návštěvou písničkář Pokáč, který vystoupil ve venkovním areálu Loděnice Děhylov. Pro spoustu fanoušků to byla zároveň první příležitost po koronavirové pauze, jak si užít koncert svého oblíbence. 

Kapela MIG 21 to pořádně rozjela v Olomouci na paloučku před S-Klubem

29. 6. 2020

Pearl

I když měl kulturní program olomouckého S-Klubu začínat na paloučku o týden dřív koncertem Monkey Business, musel být kvůli dešti přesunut do klubového prostředí. Koncert MIG 21, aneb dle slov Jirky Macháčka "nepřekonatelné chlapecké pěvecké taneční a striptérské skupiny z Prahy 5 - Smíchova" tak otevřel letní sezónu na paloučku před klubem.

Třebíč ožila Prvním prázdninovým festivalem

27. 6. 2020

Pearl

Je již dlouholetou tradicí, že se Třebíčané loučí se školním rokem Prvním prázdninovým festivalem, který se každoročně koná na tamním Sokolském stadionu. Festival je jedinečný tím, že pořadatelé dávají šanci výhradně lokálním kapelám, které v okolí každý dobře zná.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace