Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Kelly Family slavili v Praze 25 let slavné desky: Noví tahouni, nové písně i slib návratu

21. 2. 2020

Pearl

Nedávno uplynulo pětadvacet let od vydání průlomového alba The Kelly Family - Over the Hump. To si žádá oslavu, a tak se členové známé rodiny domluvili na koncertním turné, jehož program obsáhne toto album v celé jeho šíři. S tímto programem pak začali na podzim túrovat po domovském Německu i dalších evropských zemích. 15. února absolvovali jednu z posledních zastávek - v Praze.

Alicia Keys potřetí v Praze, a rovnou s novou deskou

10. 2. 2020

Pearl

Uznávaná umělkyně Alicia Keys, která je nejen zpěvačkou a skladatelkou, ale také spisovatelkou a příležitostně i herečkou, se vrátí do České republiky. Představí zde svoji novou desku, která vyjde 20. března. Na její hity se můžeme těšit 25. června v O2 aréně.

RockOpera Praha zavítá do Prostějova s Malým princem

5. 2. 2020

Pearl

Výpravný a v mnoha ohledech poučný příběh z knihy Malého prince znají všichni – malí i velcí. Opuštěný letec, který havaruje se svým letadlem, se v poušti setkává s Malým princem, který si s ním o všeličem povídá. Jejich neobyčejné přátelství bylo přetaveno do rockové opery, kterou již tuto neděli 9. února 2020 představí RockOpera Praha. 

Rozhodněte, kdo bude reprezentovat Českou republiku v Eurovizi

27. 1. 2020

Pearl

Každoročně se koná hudební soutěž plná překvapení, lásky a skvělé hudby. Zajisté jste o této velkolepé oslavě hudby s názvem Eurovision Song Contest už slyšeli. Koná se vždy v zemi, která předchozí rok vyhrála, a česká účast ani tentokrát nebude chybět. Letos proběhne v Rotterdamu. Zasloužil se o to nizozemský zpěvák Duncan Laurence.

Po pětileté pauze se k nám vrací Kosheen s nezaměnitelnou Sian Evans

15. 1. 2020

Pearl

Naposledy se v České republice objevili v roce 2015 ve spojení s Bohemian Symphony Orchestra Prague. Toho roku byli i součástí Sázavafestu, v minulosti též festivalu Colours of Ostrava. Řeč je o britské skupině Kosheen, která k nám zavítá již v únoru. Těšit se můžeme nejen na hity jako Catch, Hide U nebo Empty Skies, ale i na velkou dávku energie a nezapomenutelný zážitek.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace