Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Zemřela Marie Fredriksson, zpěvačka skupiny Roxette

10. 12. 2019

Pearl

Smutná zpráva přišla ze Švédska. Po dlouhé vážné nemoci zemřela ve věku jednašedesáti let Marie Fredriksson, zpěvačka skupiny Roxette. S muzikantem Perem Gesslem tvořili duo, které od roku 1986 dobývalo svět svými melodickými pop-rockovými hity.

Aerosmith jedou dál, turné k padesátému výročí zahrne i Prahu

6. 12. 2019

Pearl

Už jsme téměř nedoufali. A přesto hardrockové legendy Aerosmith změnily názor! Při turné AeroVederci, Baby! v roce 2017 zažili, jak moc si jich fanoušci váží, a padesáté výročí kapely hodlají oslavit novým světovým turné. V rámci něj navštíví i několik evropských zemí včetně České republiky.

Rozhovor se zpěvákem Martinem Šafaříkem: "Chystám velkolepou vánoční show"

4. 12. 2019

Pearl

Hudební scéna vyzpovídala mladého talentovaného zpěváka a multiinstrumentalistu Martina Šafaříka, který každoročně koncertuje ve svém rodném Uničově. O jeho vánoční show je vždy velký zájem a koncerty bývají beznadějně vyprodány. Co Martin alias Šafa přichystal letos a jaké má plány do budoucna? To se dozvíte v našem rozhovoru.

Festival Colours of Ostrava vyhlásil prvního headlinera

3. 12. 2019

Pearl

Nejznámější český multižánrový festival Colours of Ostrava dnes oznámil první hvězdu 19. ročníku, který se uskuteční ve dnech 15.-18. 7. 2020 v Dolní oblasti Vítkovic. Jedním z headlinerů bude americké elektropopové duo Twenty One Pilots.

Skupina Lucie předvedla v Olomouci svou EvoLuční show

3. 12. 2019

Pearl

Předposlední zastávkou turné legendární české kapely Lucie byla hanácká metropole Olomouc, kam se vydali i reportéři Hudební scény. I když v Plechárně (takto se přezdívá olomouckému Zimnímu stadionu) byla opravdu velká zima, pánové z kapely dostali publikum do varu a teplotu v hale řešil jen málokdo.

Walkmanz – hudební projekt ostřílených muzikantů

29. 11. 2019

Pearl

Hudebnímu světu se ve středeční podvečer představila nově vzniklá kapela Walkmanz. Celý tento projekt poutá pozornost posluchačů už svým pilotním singlem Až přijde láska, ke kterému vznikl velmi energický videoklip. Projekt mají na svědomí zkušení a ostřílení muzikanti René Rypar (kytara), Jaro Lukáč (baskytara), Zbyněk Raušer (bicí) a Thom Fröde (zpěv). Ti vsází na kvalitní nahrávky, zvuk a videoklipy, což se projevilo hned u prvního singlu.

Turné končí, turné začne: Arakain už má plány na jaro

23. 11. 2019

Pearl

Arakain dokončil v pátek 15. 11. v Polné u Jihlavy podzimní část turné k aktuální desce Jekyll & Hyde, ale již nyní vyplouvají termíny na jaro. Kapela je zveřejnila několik dní po svém letošním posledním koncertě – a už teď si můžeme být jistí, že se opět velmi brzy uvidíme. Arakain totiž začíná jarní část turné netradičně již v lednu – 25. 1. v Karlových Varech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace