Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

35 let Arakainu: dvojité turné! Poprvé unplugged i thrash

24. 11. 2016

Pearl

Česká metalová legenda Arakain oslaví v příštím roce pětatřicáté výročí existence kapely, a to opravdu ve velkém stylu: dvojitým turné. Arakain XXXV Double Tour 2017 zahrne vždy na každé zastávce dva koncerty ve dvou po sobě jdoucích dnech. První z nich bude unplugged, což je v dlouhé historii kapely rovněž poprvé. Druhý bude mít setlist složený z písní z dvou prvních alb Thrash The Trash a Schizofrenie, můžeme se tedy těšit na pořádnou nálož thrash metalu. Na druhý koncert si Arakain pozve své soukmenovce Kryptor, kteří zároveň oslaví třicet let na scéně.

Rozhovor: Sweet Leopard s novou deskou: Žijem si své osmdesátky, jak je známe z vyprávění

20. 11. 2016

Pearl

Ostravská glam-rock'n'rollová kapela Sweet Leopard vydává svou druhou desku nazvanou Horny House. Pokřtí ji příští víkend 26. 11. na Sweet Festu, malém festivalu v glam-rockovém stylu, který sama dvakrát do roka pořádá. O desce, novém klipu, ale i o plánech do budoucna, zahraniční vystupování nevyjímaje, jsme si povídali se Sweet Leopard prostřednictvím jejich bubeníka Petra Dvořáka (DogFox Pedro).

Masters Of Rock a Metalfest odtajňují první kapely! Přijedou Sepultura, Stratovarius i Running Wild

19. 11. 2016

Pearl

Jak už se stalo dobrým zvykem, v den konání Zimního Masters Of Rock (v polovině listopadu) bývají oznámeny kapely na příští festivalový ročník MoR a Metalfestu. Přímo v místě, ve Sportovní Hale Euronics Zlín, bývá vylepena první verze plakátů, která hlásí již nyní nemálo zajímavých zahraničních jmen. Letos do Česka přijedou např. Airbourne, Sepultura, Korpiklaani, Gotthard, Epica, Vince Neil, Stratovarius či kapela, která uskutečnila historicky první koncert "západní" kapely u nás po revoluci 1989 - Running Wild.

Aerosmith oznámili evropské turné, může být jejich poslední

14. 11. 2016

Pearl

Aerosmith oznámili dnes evropské turné s názvem AeroVederci Baby! Jak název napovídá, mohlo by být jejich posledním. Turné zahrne Izrael, Gruzii, Rusko, Německo, Polsko, Dánsko, Švédsko, Velkou Británii, Irsko, Francii, Itálii, Portugalsko, Španělsko a Švýcarsko. Nejblíže jsou nám koncerty v Polsku a v Německu.

Helloween uspořádají turné v originálním obsazení i s Kiskem a Hansenem!

14. 11. 2016

Pearl

Německá metalová legenda HELLOWEEN chystá reunion včetně původních členů Michaela Kiska a Kaie Hansena. Legendární "Dýňáci" se tedy vrací v originálním obsazení. Můžeme se tedy těšit se na PUMPKINS UNITED WORLD TOUR 2017/2018. To zahrne zdvojnásobený repertoár plný oblíbených songů, ale také těch, které se hrály velmi málo či dokonce vůbec.

Rozhovor: Václav Noid Bárta: Divadlo je živý biotop

13. 11. 2016

Pearl

Václav Noid Bárta uspořádá ve dnech 28. a 29. 11. dva vánočně laděné koncerty na své domovské půdě - v Hudebním divadle Karlín. Letos sklízí úspěchy jako muzikant s kapelou i jako sólista právě zmíněného Hudebního divadla Karlín, kde působí ve velkých rolích muzikálů Jesus Christ Superstar, Carmen či nejnověji Bonnie&Clyde. Rozhovor, který vznikl na festivalu Benátská! ve velmi uvolněné, přátelské atmosféře, byl součástí festivalového putování umělců Hudebního divadla Karlín a zároveň se vztahoval ke koncertnímu provedení muzikálu Jesus Christ Superstar ve večerním programu prvního festivalového dne.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace