Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

REPORTÁŽ: Benátská! - festival plný kontrastů

2. 8. 2016

Pearl

Ve sportovním areálu Vesec/Liberec se o víkendu konal 24. ročník festivalu Benátská!, který zde od roku 2012 našel své nové domovské místo po přesunu z Malé Skály. Festival hostil hvězdy jako Tom Jones, Michael Schenker, Dragonforce, Olympic, Hana Zagorová, Arakain, Ewa Farna. Již z tohoto výčtu je jasné, že byl program opět náležitě pestrý, a zvláště letošní ročník byl ve znamení výrazného střídání žánrů především na hlavním pódiu Gambrinus Stage.

Hudební divadlo Karlín na letních festivalech - již od zítřka!

14. 7. 2016

Pearl

Již před pár měsíci bylo avizováno, že umělci z Hudebního divadla Karlín vyrazí letos na festivaly se svým programem založeným na písních z muzikálů hraných v tomto divadle. Součástí programu bude - stejně jako v divadle - živý orchestr a pěvecká company. Těšit se můžeme na Kamila Střihavku, Báru Basikovou, Jiřího Korna, Václava Noida Bártu, Jana Toužimského, Mariana Vojtka, Bohouše Josefa, Kamilu Nývltovou, Evu Burešovou, Romana Škodu, Veroniku Mertovou a další. 45minutový program obsáhne písně z muzikálů Aida, Carmen, Producenti, The Addams Family, Jesus Christ Superstar či nově připravovaného Bonnie & Clyde.

Basinfirefest 2016: Spáleným Poříčím duněl rock i metal

8. 7. 2016

Pearl

O víkendu 30.6.-3.7. přilákal festival Basinfirefest do Spáleného Poříčí milovníky tvrdé hudby. Tři stage nabízely především rock a metal, ale také punk či crossover. V sympaticky malém festivalovém areálu bylo opravdu možné potkat všechny, koho člověk potkat chtěl, a tak nebyl problém setkat se po chvíli znovu s kamarády, z jejichž dohledu se festivalový návštěvník na chvíli vzdálil.

Benátská! už zná časový rozpis

8. 7. 2016

Pearl

Od nynějška si již můžete přesněji plánovat čas, který strávíte na festivalu Benátská! (28.-31. 7., Vesec u Liberce). Oficiální festivalový web zveřejnil časový rozpis jednotlivých dnů, víme už tedy nejen to, který den vystoupí jaká kapela, ale i v kterou dobu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace