Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Na Sychrově zahraje country legenda Kris Kristofferson

19. 1. 2017

Pearl

V sobotu 1. července 2017 se v areálu zámecké zahrady na Sychrově uskuteční koncert žijící legendy americké country music Krise Kristoffersona. Ten patří ke slavným jménům jako Willie Nelson, Waylon Jennings a Johnny Cash, spolupracoval i s Janis Joplin.

Michael Patrick Kelly ("Paddy") headlinerem nového festivalu Happy Faces Festival 2017

18. 1. 2017

Pearl

19. 8. 2017 se koná první ročník nového festivalu Happy Faces Festival 2017. Hostit ho bude Letní scéna Sedmihorky u Turnova (Karlovice-Sedmihorky). Vystoupí na něm domácí interpreti jako Vlasta Horváth s kapelou, Alžběta Kolečkářová či Public Relations, role zahraničního headlinera se ujme Michael Patrick Kelly ("Paddy"), někdejší frontman legendárních Kelly Family, který bude v létě na turné po evropských festivalech. Ohledně jména moderátora slibují pořadatelé překvapení.

David Bowie je............................

2. 1. 2017

Pearl

Do kin míří dokument David Bowie je... (David Bowie Is Happening Now). Dokument je záznamem stejnojmenné velmi úspěšné výstavy muzea Victoria & Albert Museum v Londýně. Ta představila sbírku ručně psaných básní, originálních kostýmů, módy, fotografií, filmů, hudebních videoklipů, Bowieho vlastních nástrojů a přebalů alb z David Bowie Archive. Natočen byl 13. října 2013, tedy ještě před umělcovou smrtí.

Arakain a Dymytry uzavírali v Bezně turné: Ohlédnutí za společným koncertním projektem

21. 12. 2016

Pearl

To, co začalo 7. 3. 2014 v Polné, se – přinejmenším na delší dobu – uzavřelo 17. 2. 2016 v Bezně. Společný projekt kapel Arakain a Dymytry zahrnul dvě turné v letech 2014 a 2016, a také live DVD z toho prvního. Obě kapely vyjedou na jaře zase na samostatná turné – Arakain pořádá XXXV Double Tour k 35. výročí kapely (dva koncerty ve dvou dnech po sobě, jeden koncert unplugged a druhý s thrashovým setlistem z prvních dvou desek), Dymytry vyhlásili "Krby kamna Turyna Tour 2017".

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace