Přejít na menu Přejít na obsah

Portless pokřtí desku Back, působí s nimi nyní i Henry D

20. 9. 2017

Pearl Novinky

Rocková formace Portless vzniklá ze členů bývalé sestavy Support Lesbiens vydala na konci března nové album nesoucí název "Back". Na již zmiňované desce se Portless nepředstavují "pouze" v klasické čtveřici ve složení Kryštof Michal, René Rypar, Jan Daliba a Zbyněk Raušer tak, jak jsme na ně zvyklí. Kapela si přizvala hostujícího rapera Henryho D se kterým odjela všechny letošní koncerty.

"Na koncert se těšíme moc. Je to pro nás vrchol letošní sezóny. Připravujeme se na něj už dva měsíce," prozrazuje na úvod René Rypar. "Budeme mít spoustu hostů, zazní i zbrusu nový song, který bude navíc mít v pražské Akropoli svou premiéru. Myslím si, že se mají fanoušci opravdu na co těšit!" dodává.

Formace se v rámci nové desky částečně vrací ke kořenům hardcorové scény z dob devadesátek, obohaceným moderním zvukem, o čemž informoval frontman Kryštof Michal. Již zmiňovaná placka vznikala v nahrávacím studiu Svárov. O mix a mastering se postaral zvukový inženýr Jaro Lukáč. Produkce se ujal kytarista René Rypar.

Křest desky proběhne hned třikrát. Hlavní křest proběhne 3. října v pražské Akropoli za doprovodu několika hostů. Další křty proběhnou pak 2. listopadu v brněnském Metru a 25. listopadu v novojičínském klubu Drago..

Lístky je možné zakoupit v sítích TicketArt, TicketPro, GoOut, TicketStream a SMSTicket.

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace