Přejít na menu Přejít na obsah

Aneta Galisová opouští Prague Conspiracy, poslední společný koncert bude 17. října

21. 9. 2017

Pearl Novinky

Kapela Prague Conspiracy vyhlásila poslední koncert se současnou frontmankou Anetou Galisovou. V této sestavě vystoupí 17. 10. ve Futuru, poté se Aneta vydá svou cestou a nejnověji se bude věnovat mateřským povinnostem. Těhotenství však není jediným důvodem jejího odchodu z Prague Conspiracy - důvody jsou i muzikantské.

"Nevím, kde začít, ani jak slovy přiblížit důležitost Prague Conspiracy v mém životě. Jak popsat tíhu svého rozhodnutí a jak se vyrovnat s tak obrovskou změnou a ztrátou všeho, co kapela okolo sebe hromadí a co jsem posledních šest let žila," píše zpěvačka na kapelním Facebooku. "V posledních měsících ve mně rostl pocit, že je potřeba jít dál, jinam a jinak než s klukama. Z počátku jsem ty pocity nechávala být, ovšem nabyly takových rozměrů, že kdybych je dál ignorovala, nebyla bych upřímná k sobě, ke klukům ani k vám. Honilo se mi hlavou, že nejsem na správném místě, nepociťuji sounáležitost, užívám si jiné plody života. Že utíkám někam, kde rokenrol, Jack Daniels a omlácený zadek z D1 už není to, co mě činí šťastnou. Těhotenství, zatím nejkrásnější věc, co mně v životě potkala, bylo velkou a všepotvrzující třešničkou na dortu ale není jediným důvodem k momu odchodu. Časem jsme se přestali shodovat na fungování kapely, na tvorbě i jistých lidských rovinách, vyčpěla nám chemie a nebylo tedy kam se dál posouvat. Než abych to nechala hnít, rozhodla jsem se z této cesty sejít a žít život po svém. Jak jsem zmiňovala, není v mých silách v pár slovech popsat, co toto rozhodnutí všechno obnáší, ale můžu určitě říct, že jsem pangalakticky vděčná za tuto životní příležitost."

Aneta ale slibuje, že v budoucnu z hudební scény nezmizí: "Hudbě se určitě věnovat nepřestanu, dál píšu, dál zpívám a tvořím, teď už ovšem jen jako Aneta Galis, ženská plná emocí a barev. Ve víru aktuálních událostí si asi ještě nedokážu uvědomit, jak moc mi to bude všechno chybět, ovšem vím, že nikdy nepřestanu vzpomínat a být vděčná. Klukům z kapely přeju, aby se jim dařilo a se ctí ustáli svá rozhodnutí a byli skutečně šťastní."

Poslední koncert Prague Conspiracy s Anetou Galisovou za mikrofonem se uskuteční 17. 10. v Praze v klubu Futurum, jako support vystoupí Criminal Colection a Pub Animals.

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace