Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Black Sabbath se rozloučili s koncertními pódii

5. 2. 2017

Pearl

Včera 4. února odehráli v Birminghamu poslední koncert Black Sabbath. Kapela plánovala ukončení koncertní činnosti v rámci turné The End započatého loni v lednu - 81 koncertů po čtyřech kontinentech. V červnu loňského roku zažila jejich koncert i Praha. Black Sabbath oznámili již dříve, že toto turné je skutečně poslední společné, jednotliví členové budou ale pokračovat v sólových projektech.

Dymytry vypustili další pecku, tentokrát s tematikou všudypřítomného "Velkého bratra"

5. 2. 2017

Pearl

Dymytry vydají v nejbližší době EP Sedmero krkavců se třemi novými tracky. Venku už je skladba Barikády, dnes večer vypustili další píseň, a to Pod vodou z autorské dílny Jana "Gorgyho" Görgela a Jana "Prothea" Macků. Jestliže v poslední době experimentovali se zvukem kláves, s elektronikou, s dětskými sbory či s celkově trošku jiným soundem, písní Pod vodou znatelně přitvrdili.

Petr Kolář pokřtil novou desku kapele Other Way

5. 2. 2017

Pearl

Ve čtvrtek 2. 2. se v pražském klubu Futurum konal koncert a křest CD „Colours“ mladé rockové skupiny Other Way. Ta si za kmotra svého již druhého CD zvolila zpěváka Petra Koláře, který má dle svých slov „k rockové hudbě velmi blízko a rád podporuje mladé lidi, kteří dělají tak skvělou hudbu jako Other Way“. Na koncertě zazněla i společná píseň kapely a Petra Koláře s názvem Fight For Hope vyjadřující velmi silný příběh boje se zákeřnou nemocí, který svedl kytarista kapely a i díky podpoře kamarádů a léčivé síle hudby ji překonal.

Kryštof vyprodali jeden stadion, přidávají druhý o den později

1. 2. 2017

Pearl

Kapela Kryštof překvapivě přidává ještě jeden stadionový koncert v září tohoto roku. Přidaný koncert se uskuteční v neděli 17. září 2017, a to na fotbalovém stadionu Evžena Rošického v Praze na Strahově, stejně jako první koncert konaný o den dříve. Před nimi zahrají Sebastian, Hodiny a Jelen.

Petr Kolář pokřtí desku mladé rockové kapele Other Way

30. 1. 2017

Pearl

Petr Kolář bude kmotrem desky Colours mladé rockové kapely Other Way. Jejich koncert a křest CD, kde s Kolářem zazpívají společný singl Fight For Hope, se odehraje ve čtvrtek 2. 2. 2017 od 19:45 ve Futurum Music Baru v Praze. Other Way na nové desce pokračují v charakteristické energické tvorbě zahrnující pestré houslové, kytarové a vokální melodie.

Kelly Family jedou dál: nová deska a klip + tři koncerty v místě svého průlomu

27. 1. 2017

Pearl

Již v listopadu ohlásili členové legendární sourozenecké skupiny The Kelly Family, že se v roce 2017 opět spojí pro tři koncerty v neméně legendární Westfalenhalle v Dortmundu, odkud v roce 1994 odstartovalo jejich období největší slávy. Nyní Kellyovi přicházejí s pokračováním společné práce: natáčejí album a chystají i videoklip.

Dymytry mají novou píseň, klip a chystají se na turné

22. 1. 2017

Pearl

Kapela Dymytry o sobě letos poprvé dává výrazněji vědět. Jako první vlaštovku nové sezóny vypustili před chvílí do éteru novou píseň Barikády a stejnojmenný videoklip. Píseň je součástí chystaného EP Sedmero krkavců a samozřejmě zazní i na jejich nadcházejícím turné Krby Kamna Turyna Tour.

České hrady.CZ a Moravské hrady.CZ přivítají Arakain s Lucií Bílou, Annu K., Horkýže Slíže, Rybičky 48, Tomáše Kluse či Xindla X

22. 1. 2017

Pearl

Festival České hrady.CZ a Moravské hrady.CZ hlásí zvučná jména do svého line-upu. V létě se tak během osmi víkendů představí v krásném prostředí ovlivněném historií mimo jiné Anna K., Horkýže Slíže, Rybičky 48, Tomáš Klus či Xindl X. Nově bylo oznámeno hvězdné spojení Arakainu s Lucií Bílou.

Na Sychrově zahraje country legenda Kris Kristofferson

19. 1. 2017

Pearl

V sobotu 1. července 2017 se v areálu zámecké zahrady na Sychrově uskuteční koncert žijící legendy americké country music Krise Kristoffersona. Ten patří ke slavným jménům jako Willie Nelson, Waylon Jennings a Johnny Cash, spolupracoval i s Janis Joplin.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace