Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Kurt Cobain "50"

20. 2. 2017

Pearl

Kurt Cobain by měl dnes padesát. "Navždy sedmadvacetiletý" hudebník, zpěvák, skladatel a textař ukončil svůj život 5. dubna 1994 výstřelem z brokovnice. Jeho smrtí ukončila svou činnost Nirvana, jedna z nezásadnějších kapel hudební historie vůbec.

RockOpera chystá Malého prince, vrací se Kamil Střihavka

19. 2. 2017

Pearl

RockOpera Praha chystá nové představení, tentokrát se bude jednat o adaptaci Malého prince. Hlavní roli ztvární Irina Andreeva, premiéra by měla být začátkem června. V představení se v roli hada objeví i Kamil Střihavka, který se po nějakém čase vrací do RockOpery do několika titulů.

Benátská! je teď Benátská! s Impulsem a představí unikátní spojení hudebníků

17. 2. 2017

Pearl

Festival Benátská! odtajnil další část svého line-upu. Tentokrát láká na unikátní spojení. Na pódiu se objeví např. Marek Ztracený s Martou Jandovou, Věra Špinarová vystoupí za doprovodu své kapely plus dechového tria. Návštěvníci uvidí i další raritní vystoupení - Jasnou páku s Davidem Kollerem či kapelu Alice s Danem Bártou. Festival také změnil oficiální název na Benátská! s Impulsem, neboť má nového mediálního partnera - Rádio Impuls. Mezi další jména, která vystoupí na jubilejním 25. ročníku festivalu, patří například Rybičky 48 (se speciální pyrotechnickou show), Čechomor, Mig 21, Jaroslav Uhlíř či Wabi Daněk.

Už jen deset dní: Ve Zlíně vystoupí Sonata Arctica

12. 2. 2017

Pearl

Česko poctí po roce a půl návštěvou finská powermetalová kapela Sonata Arctica. Partička z dalekého severu u nás naposledy hrála na festivalu Masters Of Rock 2015, kde sklidila velký úspěch. Nyní se vrací do stejných končin - ve Zlíně představí 21. 2. novou desku The Ninth Hour.

Dymytry tentokrát lehce hororoví: Sedmero krkavců

12. 2. 2017

Pearl

Dymytry vypustili svůj třetí a poslední klip z připravovaného EP Sedmero krkavců, tentokrát se jedná o titulní píseň. Dymytry tím nyní i konkrétně, hudebně a vizuálně, avizují své turné, na které se vydávají již tento měsíc. Po hudební stránce se drží tvrdší linie, jak je vidno i z předchozí skladby Pod vodou.

Alter Bridge: Konečně v Praze!

10. 2. 2017

Pearl

14. 6. se vyplní očekávání mnoha českých fanoušků: do Prahy přijedou Alter Bridge. Americká rocková formace vystoupí ve Foru Karlín. Vstupenky jsou k dostání již nyní v síti Ticketpro.

Metronome Festival: Ewa Farna s jazzmany, David Koller s rapperem

9. 2. 2017

Pearl

Ewu Farnou znají v Polsku i jako skvělou jazzovou zpěvačku. Nevěříte? Přijďte na Metronome Festival Prague, kde Farna vůbec poprvé v Česku zahraje svůj jazzový repertoár. David Koller zase předvede hudební přestřelku s rapperem Katem a zazpívá s podmanivou slovenskou písničkářkou Katarzií. Nejnovější objev Thom Artway na pódium pozve mladou talentovanou zpěvačku Maellu. Speciální překvapení chystají Monkey Business i Lenny.

Dymytry vypustili další pecku, tentokrát s tematikou všudypřítomného "Velkého bratra"

5. 2. 2017

Pearl

Dymytry vydají v nejbližší době EP Sedmero krkavců se třemi novými tracky. Venku už je skladba Barikády, dnes večer vypustili další píseň, a to Pod vodou z autorské dílny Jana "Gorgyho" Görgela a Jana "Prothea" Macků. Jestliže v poslední době experimentovali se zvukem kláves, s elektronikou, s dětskými sbory či s celkově trošku jiným soundem, písní Pod vodou znatelně přitvrdili.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace