Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Dymytry jsou na turné, loučili se s klubem Apollo 13

26. 2. 2017

Pearl

Před pár dny odstartovalo turné Krby kamna Turyna Tour kapely Dymytry. Maskovaní psy-core metaláci z Prahy nezaháleli ani v lednu, kdy si většina kapel vybírá volno, a připravili pro své fanoušky rovnou tři nové skladby, které vyšly na EP Sedmero krkavců. Následuje turné, se kterým Dymytry tento a příští měsíc objedou republiku. Setlist obsahuje průřez jejich dosavadní kariérou. Nechybí všechny tři nové písně, skladby dlouho nehrané, ale ani klasiky, které si každý fanoušek vždy znovu rád zazpívá s kapelou. Součástí programu je světelná show a digitální projekce. Hosty turné jsou kapely Loco Loco a X-Core.

Festival Rock Heart zná všechny čtyři zahraniční headlinery

24. 2. 2017

Pearl

Festival Rock Heart Moravský Krumlov oficiálně oznámil již všechny čtyři zahraniční headlinery letošního ročníku. Trojici Amon Amarth, Lordi a Powerwolf doplní finská melodic-powermetalová Sonata Arctica. Ta u nás koncertovala shodou okolností 21. 2. ve Zlíně, kde také zpěvák Tony Kakko oficiálně oznámil účast kapely na krumlovském festivalu.

Lenny se od března vydává na turné Hearts Tour 2017

24. 2. 2017

Pearl

Jedna z našich nejvýraznějších zpěvaček nejmladší generace, Lenny, začíná 3. března svou koncertní šňůru nazvanou podle albového debutu Hearts Tour 2017. Turné čítá deset zastávek napříč republikou, od Karlových Varů po Zlín.

Sonata Arctica zahrála ve Zlíně s příslibem návratu v létě

23. 2. 2017

Pearl

Ve Zlíně vystoupila 21. 2. finská melodic-powermetalová kapela Sonata Arctica. Jednalo se o druhý koncert v rámci jejího turné The Ninth Hour World Tour ke stejnojmenné desce, která vyšla na podzim. Koncert se konal v klubu Masters Of Rock Café známém svým interiérem obloženým podepsanými  artefakty přímo od umělců, kteří vystupovali zde či na nedalekém festivalu Masters Of Rock ve Vizovicích.

Kurt Cobain "50"

20. 2. 2017

Pearl

Kurt Cobain by měl dnes padesát. "Navždy sedmadvacetiletý" hudebník, zpěvák, skladatel a textař ukončil svůj život 5. dubna 1994 výstřelem z brokovnice. Jeho smrtí ukončila svou činnost Nirvana, jedna z nezásadnějších kapel hudební historie vůbec.

RockOpera chystá Malého prince, vrací se Kamil Střihavka

19. 2. 2017

Pearl

RockOpera Praha chystá nové představení, tentokrát se bude jednat o adaptaci Malého prince. Hlavní roli ztvární Irina Andreeva, premiéra by měla být začátkem června. V představení se v roli hada objeví i Kamil Střihavka, který se po nějakém čase vrací do RockOpery do několika titulů.

Benátská! je teď Benátská! s Impulsem a představí unikátní spojení hudebníků

17. 2. 2017

Pearl

Festival Benátská! odtajnil další část svého line-upu. Tentokrát láká na unikátní spojení. Na pódiu se objeví např. Marek Ztracený s Martou Jandovou, Věra Špinarová vystoupí za doprovodu své kapely plus dechového tria. Návštěvníci uvidí i další raritní vystoupení - Jasnou páku s Davidem Kollerem či kapelu Alice s Danem Bártou. Festival také změnil oficiální název na Benátská! s Impulsem, neboť má nového mediálního partnera - Rádio Impuls. Mezi další jména, která vystoupí na jubilejním 25. ročníku festivalu, patří například Rybičky 48 (se speciální pyrotechnickou show), Čechomor, Mig 21, Jaroslav Uhlíř či Wabi Daněk.

Už jen deset dní: Ve Zlíně vystoupí Sonata Arctica

12. 2. 2017

Pearl

Česko poctí po roce a půl návštěvou finská powermetalová kapela Sonata Arctica. Partička z dalekého severu u nás naposledy hrála na festivalu Masters Of Rock 2015, kde sklidila velký úspěch. Nyní se vrací do stejných končin - ve Zlíně představí 21. 2. novou desku The Ninth Hour.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace