Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

Kelly Family jedou dál: nová deska a klip + tři koncerty v místě svého průlomu

27. 1. 2017

Pearl

Již v listopadu ohlásili členové legendární sourozenecké skupiny The Kelly Family, že se v roce 2017 opět spojí pro tři koncerty v neméně legendární Westfalenhalle v Dortmundu, odkud v roce 1994 odstartovalo jejich období největší slávy. Nyní Kellyovi přicházejí s pokračováním společné práce: natáčejí album a chystají i videoklip.

Dymytry mají novou píseň, klip a chystají se na turné

22. 1. 2017

Pearl

Kapela Dymytry o sobě letos poprvé dává výrazněji vědět. Jako první vlaštovku nové sezóny vypustili před chvílí do éteru novou píseň Barikády a stejnojmenný videoklip. Píseň je součástí chystaného EP Sedmero krkavců a samozřejmě zazní i na jejich nadcházejícím turné Krby Kamna Turyna Tour.

České hrady.CZ a Moravské hrady.CZ přivítají Arakain s Lucií Bílou, Annu K., Horkýže Slíže, Rybičky 48, Tomáše Kluse či Xindla X

22. 1. 2017

Pearl

Festival České hrady.CZ a Moravské hrady.CZ hlásí zvučná jména do svého line-upu. V létě se tak během osmi víkendů představí v krásném prostředí ovlivněném historií mimo jiné Anna K., Horkýže Slíže, Rybičky 48, Tomáš Klus či Xindl X. Nově bylo oznámeno hvězdné spojení Arakainu s Lucií Bílou.

Na Sychrově zahraje country legenda Kris Kristofferson

19. 1. 2017

Pearl

V sobotu 1. července 2017 se v areálu zámecké zahrady na Sychrově uskuteční koncert žijící legendy americké country music Krise Kristoffersona. Ten patří ke slavným jménům jako Willie Nelson, Waylon Jennings a Johnny Cash, spolupracoval i s Janis Joplin.

Michael Patrick Kelly ("Paddy") headlinerem nového festivalu Happy Faces Festival 2017

18. 1. 2017

Pearl

19. 8. 2017 se koná první ročník nového festivalu Happy Faces Festival 2017. Hostit ho bude Letní scéna Sedmihorky u Turnova (Karlovice-Sedmihorky). Vystoupí na něm domácí interpreti jako Vlasta Horváth s kapelou, Alžběta Kolečkářová či Public Relations, role zahraničního headlinera se ujme Michael Patrick Kelly ("Paddy"), někdejší frontman legendárních Kelly Family, který bude v létě na turné po evropských festivalech. Ohledně jména moderátora slibují pořadatelé překvapení.

David Bowie je............................

2. 1. 2017

Pearl

Do kin míří dokument David Bowie je... (David Bowie Is Happening Now). Dokument je záznamem stejnojmenné velmi úspěšné výstavy muzea Victoria & Albert Museum v Londýně. Ta představila sbírku ručně psaných básní, originálních kostýmů, módy, fotografií, filmů, hudebních videoklipů, Bowieho vlastních nástrojů a přebalů alb z David Bowie Archive. Natočen byl 13. října 2013, tedy ještě před umělcovou smrtí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace