Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Pearl

POTVRZENO: Guns'N'Roses s Axlem, Slashem a Duffem zahrají na festivalu Coachella

5. 1. 2016

Pearl

Tak je to konečně tady! Fanoušci po celém světě za poslední dva týdny hypnotizovali očima webové stránky Guns'N'Roses, kde se objevilo proslavené logo...a víc nic. Nyní už i z oficiálních míst zaznělo: Guns'N'Roses v sestavě s Axlem, Slashem a Duffem skutečně vystoupí jako headlineři festivalu Coachella, který se koná v dubnu ve městě Indio v Kalifornii v USA. 16. duben 2016 bude dnem, kdy na pódiu znovu stanou vedle sebe frontman Axl Rose a kytarista Slash, kteří mezi sebou v minulosti vedli nesmiřitelné spory.

Mötley Crüe na silvestra končí, vyjde ale záznam posledního koncertu

30. 12. 2015

Pearl

Kapela Mötley Crüe odehraje na silvestra poslední koncert své čtyřiatricetileté kariéry v Staples Center v jejich domovském Los Angeles. Nyní není již cesty zpět: společnou dohodu o ukončení aktivního túrování ošetřili dokonce i právně. Pro své oddané fanoušky však připraví záznam posledního koncertu v plné délce.

AKTUALIZOVÁNO: Guns'N'Roses: Coachella 2016 a co dál?

28. 12. 2015

Pearl

 AKTUALIZOVÁNO 29. 12. 2015: GNR na COACHELLA FESTIVALU 2016! Již déle se proslýchá, že vztahy mezi "dvěma kohouty" Axlem Rosem a Saulem Hudsonem, známějším jako Slash, nejsou tak napjaté jako dříve. To skýtá prostor k úvahám o znovuobnovení starého personálního obsazení kapely Guns'N'Roses. A na oficiálním webu odteď visí slavné logo...

Zemřel Scott Weiland, zpěvák Stone Temple Pilots a Velvet Revolver

4. 12. 2015

Pearl

3. 12. 2015 ve věku 48 let náhle zemřel Scott Weiland, známý především jako zpěvák Stone Temple Pilots a Velvet Revolver. Weiland byl právě na turné se svou poslední kapelou Scott Weiland & The Wildabouts, smrt ho zastihla ve spánku v tourbusu v Bloomingtonu v Minnesotě, USA. Příčina smrti nebyla dosud oznámena, jeho rodina požádala o respektování soukromí.

Arakain a Dymytry brzy znovu na jednom pódiu

23. 11. 2015

Pearl

To, o čem si fanoušci šuškali nejpozději od letošního léta, bylo dnes oficiálně oznámeno – Arakain a Dymytry se v březnu vydají na další společné turné. Turné odstartují na tradičním místě – v Polné u Jihlavy (4. 3.), následovat bude dalších 24 zastávek po celé republice. Obě kapely zároveň představí svá nová alba.

Václav Noid Bárta v Karlíně: dva exkluzivní koncerty

17. 11. 2015

Pearl

Již tento týden, 20. a 21. 11., se v Hudebním divadle Karlín konají dva exkluzivní koncerty Václava Noida Bárty. Půjde o druhý (avšak obsahově samozřejmě jiný) „ročník“ těchto koncertů – již loni 25. a 26. dubna přivítal Noid své příznivce v prostorách svého domovského divadla, které je pro něj, jak sám říká, srdeční záležitostí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace