Přejít na menu Přejít na obsah

Petr Kolář pokřtí desku mladé rockové kapele Other Way

30. 1. 2017

Pearl Novinky

Petr Kolář bude kmotrem desky Colours mladé rockové kapely Other Way. Jejich koncert a křest CD, kde s Kolářem zazpívají společný singl Fight For Hope, se odehraje ve čtvrtek 2. 2. 2017 od 19:45 ve Futurum Music Baru v Praze. Other Way na nové desce pokračují v charakteristické energické tvorbě zahrnující pestré houslové, kytarové a vokální melodie.

Petr Kolář přijal pozvání pokřtít desku i účinkovat v titulním singlu Fight For Hope, ke kterému vyšel 27. ledna klip. Ten je zajímavý nejen propracovanou hudební kompozicí a Kolářovým jedinečným zpěvem, ale také tím, že celý text a děj je inspirován skutečnými událostmi. Vypráví příběh o naději a boji se zákeřnou nemocí, kterou si prošel kytarista kapely. Na křtu 2. února ve Futuru se mohou návštěvníci těšit nejdříve na vystoupení kapel Pilot a GotHigh, poté nastoupí Other Way. Petr Kolář se připojí na společnou píseň Fight For Hope a následně desku pokřtí.

„Colours“ je již druhým albem této crossover-rockové party. Jak napovídá název, skladby na něm jsou pestré a melodicky i nástrojově rozmanité, stejně jako hudební vkus autorů. Dvanáct nových skladeb je ozvláštněno například bohatými houslovými a kytarovými aranžemi, zajímavými vícehlasy či elektronikou. Pozadu nezůstávají ani texty. Motivují k víře ve vlastní hodnoty a sny, posouvaní hranic, a tedy i k zamyšlení nad tím, jak pomoci druhým.

Other Way je pražská kapela, která vznikla koncem roku 2012. Za tu dobu vydala dvě desky, pět hudebních klipů a odehrála přes šedesát koncertů. Mezi nimi byly i Pražský Majáles, Uctění památky 17. listopadu na Albertově nebo Dny města Kladna, kde výkon kapely podtrhl velkolepý ohňostroj synchronizovaný podle jejich hudby. Kapela zvítězila v soutěžích Majáles contest kapel a VŠE hledá talent.

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace