Přejít na menu Přejít na obsah

Loučení s létem je festival pro celou rodinu. Programu vévodí Monkey Business a Michal Hrůza

31. 8. 2021

Pearl Novinky

Sotva je hořický The Legends Rock Fest za námi, už se chystá Loučení s létem. 18. září si v novém Areálu Zahrada dá sraz se svými fanoušky několik hvězd české hudební scény.

Pořadatelský tým kolem Zdeňka Lhoty, který stojí za oběma akcemi, pro tyto účely také vybudoval nové místo. Areál Zahrada má skutečně podobu velké ovocné zahrady - spousta travnatých ploch i stromů, velmi příjemné přírodní prostředí a opravdová pohoda.

Na rozdíl od The Legends Rock Festu je Loučení s létem festivalem multižánrovým, festivalem pro celou rodinu a pro všechny generace. Jednodenní program nabídne známá jména jako Monkey Business, Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy, Banjo Band Ivana Mládka či cenami ověnčené The Atavists, kde jeden člen bude dokonce vystupovat na domácí půdě - basák Hugo pochází z Hořic. Dále zahrají také symfometaloví Wishmasters, oblíbenci mnoha rockových fanoušků Alžběta či pop-punkoví Natřije.

Samozřejmostí je bohaté občerstvení a široký výběr alko i nealko nápojů. A protože se jedná o fest pro celou rodinu, pořadatelé pamatovali i na ty nejmladší fanoušky. Pro ně budou připravené zázemí v dětském koutku či atrakce jako skákací hrad.

Areál se nachází v městské části Libonice a je dobře dostupný pěšky či na kole přes novou lávku. K ní se snadno dostanete z autobusového i vlakového nádraží. U areálu se nachází plocha pro parkování zdarma. Uvnitř v areálu je dostatek místa k sezení.

Loučení s létem bude poslední letošní akcí v Areálu Zahrada, zároveň jednou z posledních letošních venkovních akcí vůbec. Proto neváhejte využít příležitosti ještě jednou si letos zařádit na dobrou muziku pod širým nebem, než nás počasí zase zažene do klubů a hal. Vstupenky zakoupíte na loucenisletemfest.cz nebo na ticketstream.cz.

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace