Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

The Longest Johns míří do Prahy s čerstvě vydanou deskou

21. 2. 2024

Milan Papežík

Kapela The Longest Johns, jejíž námořnické písně sea shanty se v uplynulých letech staly virálním fenoménem na sociálních sítích, vydává v pátek 9. února nové album s názvem Voyage. Novinka přitom vychází jen krátce před jejich koncertem v pražském klubu Rock Café, který se koná ve čtvrtek 22. února.  

Bryan Adams ohlásil další českou zastávku

20. 2. 2024

Milan Papežík

Po vyprodaném koncertu v Praze se kanadský rockový zpěvák Bryan Adams vrací do České republiky. Tentokrát vystoupí 13. října v brněnské Winning Group Areně a představí tak svůj nezapomenutelný hudební repertoár fanouškům v srdci Moravy.

Mark Dann a jeho nový singl: Bude hitem léta?

16. 2. 2024

Milan Papežík

Slovenský hudební producent a hitmaker Mark Dann každou svou skladbou dokazuje, že i na Slovensku lze dělat hudbu světového formátu. Z jeho 10 dosud vydaných skladeb se 8 z nich objevilo v žebříčku nejhranějších skladeb slovenských rádií. 

Redaktor Hudební scény mediální hvězdou v Nepálu, Indii a Pákistánu

10. 2. 2024

Redakce

Náš redaktor, pětadvacetiletý cestovatel a rodák z Třebíče Nico Moro se rozhodl, že překoná sám sebe, a vydal se na 8000 kilometrů dlouhou pouť, která čítá 16 států. Pro některé šílená představa, někteří si ťukají na čelo, jiní ho obdivují. Za sebou má už Nepál a Indii a před nedávnem dorazil do nebezpečného Pákistánu. A je šťastnější než kdy jindy. 

Novelists, The Word Alive a hosté ve Futuru oslaví Valentýna

8. 2. 2024

Milan Papežík

Novelists jsou francouzská metalová kapela, která vzala světovou metalcorovou scénu útokem díky své jedinečné směsi progresivních a melodických prvků. Skupina vznikla v Paříži v roce 2013 a díky svému osobitému zvuku a emocemi prosycené hudbě si rychle vydobyla věhlas a našla davy oddaných fanoušků. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace