Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Kapela zakázanÝovoce vypustila novinku Horký maliny a připravuje speciální 1000. koncert

28. 4. 2023

Milan Papežík

Jedna z nejposlouchanějších punk-rockových českých stálic zakázanÝovoce přichází s novým singlem a také videoklipem. Píseň má název Horký maliny a hlavní role v klipu ztvárnili herec Matouš Ruml a zpěvačka Alžběta Kolečkářová. V klipu se představil už také kytarista a zakládající člen kapely Štěpán Soukup, který se po pauze vrací do kapely. Ve staronové sestavě zakázanÝovoce aktuálně připravuje svůj 1000. koncert. 

Dvoudenní oslavy radia Haná se vrací na Korunní pevnůstku v Olomouci

25. 4. 2023

Milan Papežík

O každoroční velkolepou oslavu pro všechny Olomoučany se na Korunní pevnůstce stará tým radia Haná, který spojí dva výjimečné jarní dny v plejádu hudebních vystoupení a přinese opět spoustu zábavy pro rodiny s dětmi. První den, tedy v neděli 30. dubna, půjde o tradiční Pálení čarodějnic s rejem masek a vatrou, v pondělí 1. května proběhne Májová slavnost nejen pro zamilované. 

Raego začíná novou kapitolu, míří do Lucerny a drží se již několik dní na první příčce v trendech na YouTube

24. 3. 2023

Milan Papežík

Umělci Raego a Annie, která je známá také jako Annie Camel, představují skladbu Diamant. Annie (18) se tak stala nejmladší umělkyní na české scéně, která se díky duetu drží na 1. příčce v hudebních trendech na YouTube. Oba umělci na svých YouTube kanálech shromáždili více než 200 milionů přehrání. Před samotným oficiálním vydáním skladby získal Diamant v podobě upoutávky téměř 2 miliony zhlédnutí na platformách jako TikTok a Instagram, což je pro oba velký úspěch.

Full Moon stage na Colours of Ostrava přinese to nejaktuálnější ze současné alternativní zahraniční i domácí hudební scény

17. 3. 2023

Milan Papežík

Festival Colours of Ostrava odtajňuje další dávku jmen ze svého programu pro rok 2023, tentokrát půjde o kompletní sestavu alternativněji zaměřené Full Moon Stage. Program scény již devátým rokem kurátorované týmem magazínu Full Moon je postaven na zajímavých lokálních jménech, vhodně a komplexně doplněných zahraničními účastníky. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace