Přejít na menu Přejít na obsah

Novinky

Tarja Turunen se v pondělí v Šantovce setká s fanoušky

15. 12. 2023

Milan Papežík

Vánoční koncert Tarji Turunen je v Olomouci již tradicí. Finská diva, jenž se stala hvězdou mezinárodní rockové scény díky působení v kapele NIghtwish, zde vystoupí 19. prosince na Výstavišti Flora. Příjemným bonusem je, že den předtím se v Šantovce od 18:00 setká se svými fanoušky. 

Voxel nadchnul tisíce diváků při rozsvícení vánočního stromu v Olomouci. V hanácké metropoli chystá další koncert s Michalem Horákem

8. 12. 2023

Milan Papežík

V neděli 19. listopadu na olomouckém Horním náměstí roztancoval početný dav příznivců zpěvák Voxel alias Vašek Lebeda. Byl hlavní hvězdou večera při speciální příležitosti. Rozsvěcoval se totiž vánoční stromek a v rámci takové události se bavíme opravdu o několikatisícovém davu, který si tento slavnostní akt nenechá nikdy ujít. Nebylo to však zdaleka poslední Voxelovo olomoucké vystoupení v tomto roce. 

Rocková legenda Lenny Kravitz zahraje na Colours of Ostrava 2024

1. 12. 2023

Milan Papežík

Legendární umělec Lenny Kravitz vystupuje na evropských festivalech jen zřídka. Během svého nadcházejícího turné však vystoupí v České republice! Colours of Ostrava tak přivítá tvůrce ikonických hitů, který hudbou vystavěnou na pevných základech rocku, funku, soulu a rhythm and blues oslovuje miliony fanoušků. Během jeho vystoupení v Dolních Vítkovicích zazní skladby z nové desky Blue Electric Light, jejíž vydání je ohlášeno na březen 2024.

Headlinera oznamují i Rock for People. Oblíbený adventní kalendář odstartoval velkým jménem – The Offspring

1. 12. 2023

Milan Papežík

Dlouho očekávaná událost je tady, Rock for People s prvním prosincovým dnem spustil již tradiční adventní kalendář, který každý den až do Vánoc odhaluje jednu kapelu. První okénko na webových stránkách Rock for People patří The Offspring, druhému ze čtyř headlinerů festivalu, kteří vystoupí na 28. ročníku festivalu od 12. do 15. června v hradeckém Parku 360 vedle Bring Me The Horizon, Avril Lavigne, Pendulum, Coreyho Taylora či Parkway Drive. 

Ed Sheeran v Hradci Králové hlásí vyprodáno! Pořadatelé díky velkému zájmu přidávají druhý samostatný koncert

30. 11. 2023

Milan Papežík

Ne jednou, ale hned dvakrát vystoupí britská hvězda Ed Sheeran koncem července příštího roku v hradeckém multifunkčním Parku 360 v rámci své Mathematics Tour. Vstupenky na jeho první show, kterou spolupořádá Ameba Production, jsou vyprodané. Pro obrovský zájem byl tedy přidán druhý koncertní termín o den později 28. července 2024. Jako speciální host vystoupí úspěšný britský písničkář Calum Scott. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace