Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Extravagantní a sebevědomá GIRLI se v dubnu vrací do Prahy

4. 10. 2022

Milan Papežík

Po loňské premiéře na hudebním showcase festivalu Nouvelle Prague a letošní headline show na Prague Pride se Girli 16. dubna 2023 vrací do Prahy. V rámci série Rock for Poeple Concerts vystoupí v klubu Bike Jesus na Štvanici, aby fanouškům naservírovala svůj drzý, vzdorný elektro-pop, který Milly Toomey pod jménem GIRLI nahrává už od puberty, a který jí získal uznání od magazínů jako např. Guardian nebo NME za singl „Hot Mess“ a debutové album Odd One Out z roku 2019.

Muse a Slipknot – Rock for People míří ještě výš, vytáhl esa v podobě dvou headlinerů 27. ročníku

4. 10. 2022

Milan Papežík

Po letošním legendárním vyprodaném ročníku Rock for People v čele s Green Day organizátoři posouvají laťku opět výš. Jako první festival oznamují hned dva headlinery příštího léta a opět přidávají čtvrtý den. Fanoušci se mohou těšit na monstrózní pódiovou show britských velikánů MUSE v rámci turné k jejich devátému studiovému albu Will of the People. Američní Slipknot, kteří svou letošní show v O2 areně dokázali, že se právem řadí k největším metalovým legendám hudební historie, zase potěší v červnu v hradeckém Parku 360 milovníky tvrdších žánrů. 

Sbírka Zasukované tkaničky slaví 20 let. Trendu vozíčkářů osobně popřeje Divokej Bill nebo Reflexy

1. 9. 2022

Milan Papežík

Ve dnech 21. - 23. září proběhne jubilejní dvacátý ročník sbírky Zasukované tkaničky, která Spolku Trend vozíčkářů Olomouc slouží k dofinancování služeb pro spoluobčany s těžkým zdravotním postižením. Pořadatelé k této příležitosti přichystali pro Olomoučany bohatý kulturní program se zajímavými jmény české kulturní scény. 

Alžběta Kolečkářová září v působivém letním videoklipu

21. 8. 2022

Milan Papežík

Zpěvačka Alžběta Kolečkářová v minulosti zaujala publikum svými hity Andělskej Flám, Jak silná mám tu stát nebo megahitem Proud mezi námi s kapelou Reflexy, jenž má na kanále YouTube přes 10 milionů zhlédnutí. Nyní přichází s ryze letní písní Pojď mě k nebi vzít, jejíž chytlavý refrén zaujme posluchače všech věkových kategorií.

Na Havířovských slavnostech opět zazáří zahraniční hvězdy

7. 8. 2022

Milan Papežík

Svět je opět v pořádku! To si rozhodně pomyslel nejeden fanda Havířovských slavností poté, co pořadatelé zveřejnili letošní program. Po loňském ryze československém ročníku se totiž na pódiuv pátek 2. a v sobotu 3. září objeví dvě zahraniční kapely. A ani ty tuzeské rozhodně nezklamou. No posuďte sami.

O5 a Radeček nabídli Olomoučanům panoramata

30. 7. 2022

Milan Papežík

Ve čtvrtek 28. července vystoupila v Olomouci oblíbená skupina O5 a Radeček v rámci svého Turné na střechách. Jak už název turné napovídá, koncert se odehrál na střeše tamní Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého a publiku se naskytla možnost spojit hudební zážitek s tím optickým.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace