Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Cirkus Kabát: Když je v šapitó pořádně nabito

4. 8. 2021

Milan Papežík

Úterý 3. srpna byl svátek pro všechny olomoucké příznivce kapely Kabát. Ve FunParku u Šantovky vyrostl cirkusový stan, pod kterým se uskutečnil koncert páté zastávky turné Cirkus Kabát. Jak se dalo očekávat, vstupenky byly už týden před akcí beznadějně vyprodány.

Vojta Dyk na šňůře napříč republikou: Turné D.Y.K. právě startuje

27. 7. 2021

Milan Papežík

Po několika odložených termínech kvůli opatřením proti šíření koronaviru se konečně svého turné dočkal i Vojta Dyk. Fanoušci tak budou mít úplně poprvé možnost slyšet jeho nové album D.Y.K., které nahrál v New Yorku. Obklopil se špičkovými hudebníky v čele s držitelem Grammy Ondřejem Pivcem. Hudební scéna u turné D.Y.K. nebude chybět, a to v naší oblíbené venue na Paloučku před S-klubem v Olomouci.

Slza v Olomouci: Publikum dospělo, písničky zůstávají

17. 7. 2021

Milan Papežík

Naše návštěvy kulturních akcí ve Funparku u Šantovky pokračovaly koncertem skupiny Slza. Olomouc byla jednou ze zastávek turné, které si kapela na toto léto naplánovala, a pro tento rodinný koncert snad ve městě nemohla existovat lepší lokace. Funpark totiž nabízí skvělou zábavu po celé léto pro všechny věkové kategorie.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace