Přejít na menu Přejít na obsah

Články uživatele Milan Papežík

Michal David & Sandra: Party roku se světovou hvězdou ve FunParku u olomoucké Šantovky

8. 5. 2022

Milan Papežík

FunPark u obchodní galerie Šantovka se stal během posledních dvou let vyhledávaným místem pro zábavu a relaxaci. V letních měsících nabídl tento multifunkční park v srdci hanácké metropole nespočet vyžití pro rodiny s dětmi, koncertů pro fanoušky různých hudebních žánrů nebo divadelní představení a sportovní akce. I letos toto místo v letních měsících ožije.  

Kapela Rybičky 48 zahájila svou letní sezónu v Přerově

26. 4. 2022

Milan Papežík

Jak jistě z našich předešlých reportáží víte, velice rádi se vrácíme na koncerty našich oblíbených Rybiček 48. A proto jsme se zajeli podívat v pátek 22. dubna do Přerova, kde probíhala v areálu pivovaru Zubr oslava jeho 150. narozenin. Šlo o první vystoupení Rybiček této sezóny a to jsme si přece nemohli nechat ujít. Samozřejmě jsme se jako vždy skvěle bavili.  

Jaromír Nohavica se na jaře vrátí do Olomouce

4. 2. 2022

Milan Papežík

Poslední lednový den uvedla herečka Ivana Plíhalová v Divadle na Šantovce premiéru své zbrusu nové talk show 60+ s vzácným hostem Jaromírem Nohavicou. Již několik týdnů před uvedením bylo beznadějně vyprodáno a očekávání Olomoučanů byla veliká. Nohavica s Plíhalovou vedli rozhovor na úrovni dvou letitých přátel a diskutovali společně o rodině, hudební tvorbě a právě také o jejich vzájemném přátelství, které trvá už 38 let. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace