Přejít na menu Přejít na obsah

Autor hitů Sunrise Avenue vystoupí v pražském Rock Café


Finský zpěvák Samu Haber se svými baladami a pop-rockem bude mít svou českou premiéru v pražském Rock Café v rámci své Club Tour 2024. Koncert se uskuteční 16. října.

Je již zcela jasné, že se datum 16. 10. 2024 zapíše tučným písmem do hudební historie, neboť tento den bude nabitý báječnými koncerty, které přinese společnost Live Nation. Kromě Melanie Martinez v o2 areně, Take That v O2 universu a Seala v pardubické enteria areně nás čeká také show severského zpěváka Samu Habera.

Sedmačtyřicetiletý zpěvák a skladatel Samu Haber je mistrem poprockových balad, někdejším frontmanem úspěšné finské skupiny Sunrise Avenue, která od roku 2002 vydala celkem pět alb – prvních tří desek se celosvětově prodalo přes dva miliony. Haber byl hlavním autorem všech hitů Sunrise Avenue (Lifesaver, Fairytale (Gone Bad), Heartbreak Century a především svého mistrovského díla, singlu Hollywood Hills). V roce 2022 vydává svou první sólovou desku Pelastetaan maailma, zpívanou ve finštině, která vylétla do čela finských hitparád. Vystupuje na skandinávských festivalech pro tisíce diváků, jeho turné jsou vyprodaná během několika hodin. Haber skládá další písničky a vystupuje jako porotce v televizních soutěžích v Německu.

Letos Samu Haber příchází s ochutnávkami ze svého připravovaného alba, které bude zpívané v angličtině. Dosud vyšel singl Gimme Your Hand a Samu oslaví vydání velké sólové desky šňůrou po evropských klubech – do Prahy zavítá poprvé. Pro fanoušky Toma Odella a George Ezry je to skvělá příležitost poznat jejich skvělou severskou konkurenci.

Vstupenky jsou v prodeji za 590,- Kč v sítích Ticketmaster a GoOut. 

Text: Milan Papežík, Live Nation, Echo Promotion s.r.o.
Foto: Archiv Samu Haber

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace