Přejít na menu Přejít na obsah

V pražském klubu MeetFactory vystoupí předloňská účastnice Eurovize MARO


Multiinstrumentalistka, skladatelka a producentka z portugalského Lisabonu MARO se poprvé představí divákům v pražském klubu MeetFactory. Koncert, který proběhne 21. září, bude součástí jejího The Trio Tour 2024. 

MARO je multiinstrumentalistka, skladatelka a producentka z portugalského Lisabonu. Tato portugalská umělkyně, která v roce 2017 absolvovala Berklee College of Music (Boston), oficiálně debutovala v roce 2018 a vydala pět alb + jedno EP. Později se připojila k Jacobu Collierovi na jeho světovém turné DJESSE World Tour 2019, a to jako součást kapely. V těchto letech MARO předskakovala mnoha umělcům, včetně Jessie J, Charlotte Cardin, a vyprodala hlavní koncerty v Portugalsku, Španělsku, Brazílii, Mexiku a USA. 

V roce 2020 se zrodil projekt "ITSAME, MARO!", který se věnuje podpoře spolupráce na dálku. Série obsahuje 100 dílů s umělci nejrůznějších hudebních žánrů, jako jsou Eric Clapton, Lennon Stella, The Paper Kites, Pablo Alborán, Lizzy McAlpine, Madison Cunningham, ANAVITÓRIA, Ivan Lins, Vitor Kley, Sílvia Pérez Cruz & mnoho dalších. 

V poslední době MARO vyhrála Festival da Canção & reprezentovala svou zemi na Eurovizi (2022) s písní saudade, saudade, která jí zaručila umístění v první desítce. Vydala také album can you see me?, které ukazuje její novou tvář s vlivy popu, trapu, world & folku.

Vstupenky budou k dispozici v sítích Ticketmaster a Go Out od 31. května za 590,- Kč. 

Text: Milan Papežík, Live Nation, Echo Promotion s.r.o.
Foto: Archiv MARO

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace