Přejít na menu Přejít na obsah

Anastacia se v březnu vrátí do pražského 02 universa


Popová hvězda Anastacia vystoupí v pražském O2 universu k příležitosti čtvrtstoletí od vydání svého nejúspěšnějšího alba Not That Kind. Její česká zastávka připadne na 28. března 2025. 

Popová ikona Anastacia oznámila velké evropské turné na rok 2025, na kterém představí koncertní program Not That Kind 25th Anniversary. Toto turné se uskuteční u příležitosti 25 let od vydání Anastaciina debutového studiového alba, které vyšlo v roce 2000. Anastacia v Evropě poprvé prorazila s hitem I'm Outta Love, který se na albu objevil, a od té doby tato hvězda slaví úspěchy po celém světě.

Anastacia o turné říká: "Jsem nesmírně nadšená, že jsem opět na cestách po Evropě, a mám to štěstí, že mohu přijet a vystupovat na tolika nádherných místech pro svou výjimečnou blízkou rodinu. Neměla jsem možnost absolvovat turné ke svému prvnímu albu, o to je toto turné výjimečnější. Nemůžu uvěřit, že od vydání alba Not That Kind uplynulo už 25 let, určitě to oslavíme v pravém stylu Anastacie. Bude to jedna velká oslava výročí. Nemůžu se dočkat, až vás tam všechny uvidím!"

Mezinárodní popová ikona Anastacia, obdařená jedním z nejsilnějších a nejrozpoznatelnějších hlasů v historii hudby, zahájila svou kariéru v roce 1999, aby se o dva roky později stala "nejprodávanější novou popovou umělkyní na světě". Hlas megahvězdy, který stojí za obrovskými hity, včetně několikanásobně platinových I'm Outta Love, Paid My Dues a Left Outside Alone, od té doby prodal více než 30 milionů desek a cestou posbíral celou řadu ocenění (více než 225 ocenění v 31 zemích) a hitů na prvním místě (v 19 zemích). Poté, co oslavila 22. výročí svého debutového hitu I'm Outta Love masivním turné po Velké Británii a Evropě I'm Outta Lockdown - The 22nd Anniversary, nedávno zahájila další kapitolu s albem Our Songs. Je to její pocta největším hitovým melodiím, které objevila během turné po Německu, zemi, kde má Anastacia od prvního dne obrovskou oblibu (jen v Německu prodala více než 3 miliony alb). 

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketmaster a Ticketportal za 1 790,- Kč. 

Text: Milan Papežík, Live Nation, Echo Promotion s.r.o.
Foto: Archiv Anastacia

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace