Přejít na menu Přejít na obsah

Americký zpěvák mehro vystoupí v pražském Rock Café


Autor hitu "chance with you“ mehro, jehož emotivní a jedinečná hudba si rychle získala srdce fanoušků po celém světě, vystoupí poprvé v České republice.

Zpěvák přijede do pražského klubu Rock Café 6. září 2024 v rámci svého turné The Reason To Live Tour. 

Americký zpěvák a skladatel mehro je jedním z nejzajímavějších nových talentů na současné hudební scéně. Jako teenager začal zpívat ve sboru a teprve ve svých osmnácti letech se začal učit hrát na kytaru a psát vlastní písně. Jeho hudební tvorba vychází z hlubokých emocí a potřeby je uvolnit.. Mezi jeho hlavní inspirace patří Elliot Smith, Frank Ocean a Phoebe Bridgers. Svou uměleckou identitu vyjadřuje také tím, že své jméno záměrně píše malými písmeny, čímž reflektuje svou preferenci, aby ho definovaly jeho činy, nikoliv slova.

V únoru 2020 vydal mehro svůj debutový singl “perfume”. Díky melancholickým akustickým kytarovým linkám a zamilovaným textům se z této písně stal opravdový indie hit s více než 10 miliony streamů na Spotify.  Jeho koncerty nabízejí jedinečnou emotivní cestu plnou hudebních vrcholů i jemných okamžiků. Pokud hledáte hudební zážitek, který vás osloví na hlubší úrovni a zanechá ve vás dlouhotrvající dojem, nenechte si jeho vystoupení ujít.

Vstupenky jsou v prodeji v sítích Tiskcetmaster a GoOut za cenu 490,- Kč. 

Text: Milan Papežík, Live Nation, Echo Promotion s.r.o.
Foto: Archiv mehro

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace