Přejít na menu Přejít na obsah

Ještě nehoří: Nový videoklip kapely Premier je mladším bráškou Hrobaře


Před pár dny vydala legendární rocková kapela Premier zbrusu nový videoklip k písni Ještě nehoří. Je toto ještě kapela Premier, kterou známe? Punk rocková pecka totiž naznačuje další posun, kdy kluci tímto flákem ukazují svůj nový hudební rozměr.  

Po písni V dešťových kapkách, úvodním singlu z připravovaného alba, přichází zlínská kapela Premier s druhou skladbou, a to novou punkovou peckou Ještě nehoří. Její doprovodný videoklip vznikl v totožných prostorech zlínských filmových ateliérů jako legendární Hrobař. A opět po letech nám kluci naservírovali veselý videoklip a člověk si pomyslí, že se snad zastavil čas. Není zde totiž nouze o šílené skeče, které jsme milovali i ve videoklipu Hrobař. Dá se říct, že má tato ikonická skladba, co se týče videoklipu, svého mladšího brášku. 

Co se však týče hudby, kapela překvapuje svým punkovým projevem, na který nejsme u Premieru až tak zvyklí. Většina jejich písní je čistě rocková a uznejte sami. Že by kapele do budoucna slušela i nějaká dojemná rocková balada?

V textu z pera Jaroslava Irovského, olomouckého spisovatele a textaře kapely, poukazuje kapela s nadsázkou sobě vlastní na stav a eskalující problémy ve společnosti. "Dým už stoupá, ještě nehoří. Že začne, s tím já počítám," zní trefně v úvodu refrénu, s úsměvným dodatkem, který si jako celou píseň můžete poslechnout na různých hudebních platformách.

V současné době je kapela Premier opět na turné a během letní sezóny zařadí do svého programu i zbrusu nové pecky. 

Chcete mít kapelu Premier na své akci? Neváhejte a rezervujte si svůj termín na e-mailu mpproduction.booking@gmail.com.

Text: Milan Papežík
Foto: Archiv Premier

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace