Přejít na menu Přejít na obsah

Vítěz SuperStar Zbyněk Drda už není sám. Má novou přítelkyni a kapelu


Kdo by si nepamatoval zpěváka se sametovým hlasem Zbyňka Drdu? V roce 2006 zvítězil v televizní soutěži Česko hledá SuperStar a plakáty s jeho podobiznou zdobily pokoje všech dívek. Jak je na tom Zbyněk s jeho hudební kariérou dnes?

Zbyněk Drda se již od svých devatenácti let profesionálně věnuje zpěvu a díky této vášni měl možnost procestovat celý svět a reprezentovat tak Českou republiku v zahraničí. Mezi jeho dosavadní největší úspěchy patří titul Objev roku v anketě TýTý,  2.místo v anketě TýTý v kategorii zpěvák, titul Skokana roku v nejprestižnější anketě popularity Český slavík nebo cena za Desku roku - nejprodávanější debutové album roku v Českém slavíku. 

Pro Zbyňka je nejtypičtější vlastností skromnost, a tak zpěvák nemá žádné skandály a neplní titulky českého bulváru. Namísto chtivých populistických kampaní, kterými se vyznačuje mnoho jeho kolegů v branži, si jde Zbyněk svou vlastní hudební cestou. V současné době koncertuje se svou kapelou a je součástí několika hudebních projektů. V minulých letech úspěšně reprezentoval českou republiku na několika hudebních a pěveckých festivalech například v Uzbekistánu, Tadjžkistánu, USA, Švédsku, Rakousku nebo Rusku. Na svůj Galakoncert si Zbyňka přizval i velikán Karel Gott. Stalo se tak u příležitosti oslavy jeho 70. narozenin v naší největší kryté hale a též mu předával ocenění Deska roku za nejprodávanější debutové album. V rámci své autorské tvorby vítěz SuperStar úspěšně bodoval v několika rádiových hitparádách a byl součástí televizních projektů.

Zbyněk však v nové éře své hudební kariéry přichází s několika novinkami. Hektický život hlavního města vyměnil za větší pohodlí. Přestěhoval se totiž do své domoviny, do Karlových Varů, kde je nespokojenější. To ale není ta největší novina. Po několika letech bez přítelkyně si Zbyněk našel novou partnerku a nový vztah mu jen svědčí. Není to však jediný vztah, který v poslední době navázal. Tím druhým je jeho nová kapela, se kterou může nadále mezi své příznivce šířit pozitivní energii a lásku k hudbě. O Zbyňkovi se ví, že je všestranný talent. Kromě hudby dělá produkci a i nadále se věnuje malování obrazů a plánuje i jejich výstavy. Zbyňkovi přejeme mnoho dalších úspěchů a těšíme se, až ho opět uvidíme koncertovat s kapelou za zády nebo potkáme coby malíře na nějaké z jeho výstav. 

Chcete mít Zbyňka Drdu s kapelou na své akci? Neváhejte a rezervujte si svůj termín na e-mailu mpproduction.booking@gmail.com.

Text: Milan Papežík
Foto: Archiv Zbyněk Drda

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace