Přejít na menu Přejít na obsah

Kapela Reflexy se loučila se zpěvákem Liborem Plškem


Jak už to tak u populárních kapel bývá, někteří jejich členové přicházejí a zase odcházejí. A právě jeden takový odchod v této době zažívá kapela Reflexy. Po 29 letech ji opouští zpěvák Libor Plšek, který s kapelou hrál od roku 1995 a stál u zrodu ne mála známých hitů.

26. dubna jsme nemohli chybět v Přerově na oslavách narozenin pivovaru Zubr. Právě tam se odehrálo posední vystoupení kapely v sestavě s Liborem. Kapela začala svou show písní Ideály a nechyběly ani přelomové hity jako Neříkej, Všichni půjdem do ráje, Sluneční nebo Proud mezi námi. A bylo vidět, že si kluci poslední společnou show pořádně užili. 

Od zítřejšího dne vyráží Reflexy na letní koncertní sezónu v nové sestavě. A jak se dalo předpokládat, náhradou za Libora bude zpěvák Honza Grebík, který dělal Reflexům několik posledních let předskokana. Libor Plšek však rozhodně hudební kariéru nepověsí na hřebík, a tak budeme známý hlas Reflexů slýchávat i nadále, a to v nové éře. Libor plánuje vystupovat jako sólový umělec se svou novou kapelou a my už se těšíme na jejich novou tvorbu. A oběma stranám přejeme mnoho úspěchů na další hudební cestě. 

Další kapelou, která vystoupila na oslavách pivovar, byli Wohnouti, kteří ve studeném počasí pořádně roztančili a zahřáli dav. A samozřejmě přišla řada i na jejich velehit Svaz českých bohémů, na který všichni přítomní toužebně čekali. 

Text: Milan Papežík, Pavlína Haunschildová
Foto: Milan Papežík

Zpět na články »

Nejnovější komentáře

Pro přidání komenáře se musíte nejprve přihlásit nebo registrovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace