Přejít na menu Přejít na obsah

Reporty

Drupi okouzlil Olomouc svým chraplákem a nestárnoucími hity

1. 11. 2022

Milan Papežík

V pátek 28. října krátce po poledni dorazila do Olomouce italská legenda Drupi. Zpěvák se ubytoval v hotelu Central Park Flora, jehož tým byl také pořadatelem jeho sobotního koncertu. Drupiho příznivce však den před koncertem čekala ještě autogramiáda, a tak mohli být legendárnímu zpěvákovi opravdu nablízku a dokonce si s ním potřást pravicí. 

Three Days Grace přivezli do Brna rockovou smršť

6. 10. 2022

Nico Moro

4. a 5. října navštívili naši republiku rockoví Three Days Grace. My jmse se tentokrát na ně vydali do moravské metropole. Brány brněnské sportovní Starez Arény Vodova se otevřely v 19:00 a již u vstupu bylo vidět, že koncert kanadské kapely nebude úplně komorní. A není se čemu divit, fanoušci mají v blahé paměti fantastický koncert téhle party, který před třemi lety proběhl na brněnském Špilberku se supportem kapely John Wolfhooker.

Brod 1995: Malý festival velkých rozměrů

21. 8. 2022

Skuli

Předposlední prázdninový víkend se v Českém Brodě uskutečnil tradiční festival Brod 1995, který odkazuje a navazuje na původní Rock for People, který se v těchto místech konal až do svého přesunu do Hradce Králové. I přes to, že festival je to menších rozměrů a letošek byl prvním rokem, kdy se objevilo na lineupu zahraniční jméno, jde vidět, že pořadatelé jsou opravdu velmi pečliví a akci připravují s takovou láskou a péčí, jako by se jednalo o skutečně velký fesťák evropského formátu. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace