Přejít na menu Přejít na obsah

Reporty

Anna K. otevřela svým fanouškům srdce a přivedla je do "Nebe"

6. 8. 2021

Milan Papežík

V Olomouci se během celého léta odehrává spousta kulturních akcí. Proto pořadatelé možná záměrně zvolili menší městečko, Velkou Bystřici, za jednu ze zastávek turné Anny K. pod názvem Letní večery. A volba to byla vskutku báječná! Tak uvolněnou atmosféru a spokojené úsměvy diváků jsme hltali plnými doušky.

Cirkus Kabát: Když je v šapitó pořádně nabito

4. 8. 2021

Milan Papežík

Úterý 3. srpna byl svátek pro všechny olomoucké příznivce kapely Kabát. Ve FunParku u Šantovky vyrostl cirkusový stan, pod kterým se uskutečnil koncert páté zastávky turné Cirkus Kabát. Jak se dalo očekávat, vstupenky byly už týden před akcí beznadějně vyprodány.

Slza v Olomouci: Publikum dospělo, písničky zůstávají

17. 7. 2021

Milan Papežík

Naše návštěvy kulturních akcí ve Funparku u Šantovky pokračovaly koncertem skupiny Slza. Olomouc byla jednou ze zastávek turné, které si kapela na toto léto naplánovala, a pro tento rodinný koncert snad ve městě nemohla existovat lepší lokace. Funpark totiž nabízí skvělou zábavu po celé léto pro všechny věkové kategorie.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace